Galaxy S7 Oreo güncellemesinin dağıtımı yeniden başladı

galaxy S7 oreo
Samsung Galaxy S7 Oreo güncellemesinin dağıtımına yeniden başladı

Galaxy S7 Oreo güncellemesinin dağıtımı bundan kısa bir süre önce başlamıştı. Ancak Samsung hafta içinde karşılaşılan bazı sorunlar nedeniyle güncellemenin dağıtımını durdurma kararı almıştı. Sorunları çözen şirket dağıtıma yeniden başladı.

Bu kararın Android 8.0 Oreo ile güncellenen bazı Galaxy S7 ve S7 edge’lerde görülen yeniden başlatma sorunu nedeniyle alındığı belirtilmişti. Güncellemenin dağıtımını durdurarak sorunu mercek altına alan Samsung, problemin kaynağını bulup gerekli yamayı yaparak güncellemeyi tekrar dağıtıma çıkardı.

Samsung bir açıklama yaparak Galaxy S7 ve S7 edge için Android Oreo güncellemesinin dağıtımına tekrar başladığını duyurdu. G930FXXU2ERE8 ve G935FXXU2ERE8 seri numaralı güncellemeler, Samsung’un 2016 model amiral gemilerini Android Oreo ile buluşturuyor.

Samsung Galaxy S7 Oreo güncellemesiyle birlikte Samsung Experience 9.0 sürümünü ve Android’in nisan ayı güvenlik güncellemesini de kullanıcılarla buluşturuyor. Yeniden başlatma sorunundan mağdur olan güncellemeyi indirenlerin beklediği yama da yayınlandı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

F1 İspanya GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

Formula 1 2021 sezonunda heyecan ara vermeden devam ediyor. Portekiz'den sonra sırada onun komşusu İspanya var. Geçen yıl pandemi nedeniyle İspanya GP ağustos ayında...

Samsung Galaxy A72 İncelemesi

Samsung Galaxy A72 GittiGidiyor'dan satın alın SATIN AL Akıllı telefon fiyatlarının yükselmesi tüketicilerin biraz daha orta segment telefonlara ilgi göstermesine neden oluyor. Üreticiler de bu segmentteki ürünlerine...