Asus
Asus Zenfone 11 Ultra
📺
Ekran
6.78"
⚡
İşlemci
Snapdragon 8 Gen 3
🧠
RAM
12GB / 16GB RAM
💾
Depolama
256GB / 512GB
🔋
Pil
5500 mAh
⚡
Şarj
65WW
📷
Ana Kamera
50MP f/1.9 OIS (gimbal Sony IMX890)
🤖
OS
Android 14 (16'ya kadar)
Tüm Teknik Özellikler
Genel Bilgiler
| Marka | Asus |
| Model | Zenfone 11 Ultra |
| Çıkış Tarihi | Nisan 2024 |
| Çıkış Yılı | 2024 |
| Durum | Mevcut |
| Renk Seçenekleri | Gizem Siyah, Deniz Mavisi, Güneş Işığı, Bulut Beyaz |
Tasarım & Boyutlar
| Genişlik (mm) | 76.8 |
| Yükseklik (mm) | 163.8 |
| Kalınlık (mm) | 8.9 |
| Ağırlık (g) | 224 |
| Malzeme | Gorilla Glass Victus 2 ön / cam arka / alüminyum |
| Su/Toz Direnci | IP68 (1.5m 30dk) |
Ekran
| Ekran Boyutu (inç) | 6.78 |
| Panel Tipi | LTPO AMOLED |
| Çözünürlük | 1080 x 2400 piksel |
| Piksel Yoğunluğu (ppi) | 388 |
| Yenileme Hızı (Hz) | 144Hz |
| Maks. Parlaklık (nit) | 2500 |
| HDR Desteği | HDR10+ |
| Ekran Koruma | Gorilla Glass Victus 2 |
İşlemci & Donanım
| İşlemci (SoC) | Snapdragon 8 Gen 3 |
| Üretim Süreci (nm) | 4nm |
| CPU | Octa-core (1x3.3 GHz X4 + 5x3.15 GHz A720 + 2x2.3 GHz A520) |
| GPU | Adreno 750 |
| RAM | 12GB / 16GB |
| Depolama | 256GB / 512GB |
| Hafıza Kartı | Yok |
Kamera
| Ana Kamera | 50MP f/1.9 OIS (gimbal Sony IMX890) |
| Geniş Açı Kamera | 13MP f/2.2 120° |
| Telefoto Kamera | 32MP f/3.0 3x OIS |
| Ön Kamera | 32MP f/2.0 |
| Video Çözünürlüğü | 4K@60fps / 8K@24fps |
| Kamera Özellikleri | Gimbal OIS / 3x tele / 144Hz / IP68 / 3.5mm jak |
Pil & Şarj
| Pil Kapasitesi (mAh) | 5500 |
| Kablolu Şarj (W) | 65W |
| Kablosuz Şarj (W) | 15W kablosuz |
| Ters Kablosuz Şarj | Yok |
| Adaptör Dahil | yok |
Bağlantı
| 5G | Var |
| Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth | 5.4 |
| NFC | Var |
| USB | USB-C 3.2 |
| 3.5mm Kulaklık | Var |
| Uydu Bağlantısı | Yok |
İşletim Sistemi
| İşletim Sistemi | Android 14 (16'ya kadar) |
| Güncelleme Süresi | 2 yıl OS |
| Yapay Zeka Özellikleri | yok |
📰 Asus Zenfone 11 Ultra Haberleri
06 Şubat 2025Asus Zenfone 12 Ultra tanıtıldı: Snapdragon 8 Elite ve gelişmiş kamera özellikleriyle geliyor
13 Ocak 2025Asus Zenfone 12 Ultra'nın tanıtım tarihi belli oldu
15 Mart 2024Asus Zenfone 11 Ultra tanıtıldı: Dev batarya ve ekranın gücü
21 Şubat 2024PlayStation Portal mart ayında Türkiye'ye geliyor
21 Şubat 2024Asus Zenfone 11 Ultra'nın tanıtım tarihi belli oldu
Diğer Asus Telefonları
Asus
Asus Zenfone 12 Ultra
- 6.78" ekran
- Snapdragon 8 Elite
- 12GB / 16GB RAM
- 5500 mAh
- 50MP f/1.9 OIS (gimbal Sony IMX890)
Fiyat belirtilmemiş
Asus
Asus ROG Phone 9
- 6.78" ekran
- Snapdragon 8 Elite
- 12GB / 16GB RAM
- 5800 mAh
- 50MP f/1.9 OIS (Sony IMX890)
Fiyat belirtilmemiş
Asus
Asus ROG Phone 8
- 6.78" ekran
- Snapdragon 8 Gen 3
- 12GB / 16GB RAM
- 5500 mAh
- 50MP f/1.9 OIS (Sony IMX890)
Fiyat belirtilmemiş
Asus
Asus Zenfone 10
- 5.9" ekran
- Snapdragon 8 Gen 2
- 8GB / 16GB RAM
- 4300 mAh
- 50MP f/1.9 OIS (gimbal)
Fiyat belirtilmemiş
