Lenovo
Lenovo Tab P12
📺
Ekran
12.7"
⚡
İşlemci
MediaTek Dimensity 7050
🧠
RAM
8GB RAM
💾
Depolama
128GB / 256GB
🔋
Pil
10200 mAh
⚡
Şarj
45WW
🤖
OS
Android 13
Tüm Teknik Özellikler
Genel Bilgiler
| Marka | Lenovo |
| Model | Tab P12 |
| Çıkış Tarihi | Ağustos 2023 |
| Çıkış Yılı | 2023 |
| Durum | Mevcut |
| Renk Seçenekleri | Gri, Mavi |
Tasarım & Boyutlar
| Genişlik (mm) | 187.0 |
| Yükseklik (mm) | 292.0 |
| Kalınlık (mm) | 6.8 |
| Ağırlık (g) | 630 |
| Malzeme | Plastik / alüminyum |
| Su/Toz Direnci | yok |
Ekran
| Ekran Boyutu (inç) | 12.7 |
| Panel Tipi | IPS LCD |
| Çözünürlük | 2944 x 1840 piksel |
| Piksel Yoğunluğu (ppi) | 274 |
| Yenileme Hızı (Hz) | 60Hz |
| Maks. Parlaklık (nit) | 400 |
| HDR Desteği | yok |
| Ekran Koruma | yok |
İşlemci & Donanım
| İşlemci (SoC) | MediaTek Dimensity 7050 |
| Üretim Süreci (nm) | 6nm |
| CPU | Octa-core (2x2.6 GHz A78 + 6x2.0 GHz A55) |
| GPU | Mali-G68 |
| RAM | 8GB |
| Depolama | 128GB / 256GB |
| Hafıza Kartı | microSDXC |
Kamera
| Arka Kamera | 13MP f/2.0 |
| Ön Kamera | 8MP f/2.0 |
| Video Çözünürlüğü | 4K@30fps / 1080p@30fps |
Pil & Şarj
| Pil Kapasitesi (mAh) | 10200 |
| Kablolu Şarj (W) | 45W |
| Kablosuz Şarj (W) | yok |
| Ters Kablosuz Şarj | Yok |
| Adaptör Dahil | yok |
Bağlantı
| 5G | Yok |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth | 5.2 |
| NFC | Yok |
| USB | USB-C 2.0 |
| 3.5mm Kulaklık | Yok |
| Uydu Bağlantısı | Yok |
İşletim Sistemi
| İşletim Sistemi | Android 13 |
| Güncelleme Süresi | 2 yıl OS |
| Yapay Zeka Özellikleri | yok |
📰 Lenovo Tab P12 Haberleri
01 Eylül 2023Lenovo'dan 16 inç ekranlı yeni dizüstü oyun bilgisayarı: Legion 9i
28 Temmuz 2023Lenovo'dan yeni Android tablet: Lenovo Tab P12
31 Ağustos 2022Galaxy Tab S8 için Android 12L tabanlı One UI 4.1.1 dağıtıma çıktı
07 Mart 2022Android 12L Samsung, Lenovo ve Microsoft cihazları ile gelecek
09 Aralık 2021Google büyük ekranlı cihazlar için ilk Android 12L beta sürümünü yayınladı
Diğer Lenovo Tabletları
Lenovo
Lenovo Tab Extreme (2023)
- 14.5" ekran
- MediaTek Dimensity 9000
- 12GB RAM
- 12300 mAh
- 13MP f/2.0
Fiyat belirtilmemiş
Lenovo
Lenovo Tab Plus (2024)
- 11.5" ekran
- MediaTek Helio G99
- 8GB RAM
- 7700 mAh
- 13MP f/2.0
Fiyat belirtilmemiş
