📱
Amazfit
Amazfit GTR 4
📺
Ekran
1.43""
⚡
İşlemci
yok
🧠
RAM
yok RAM
💾
Depolama
2.3GB
🔋
Pil
475mAh mAh
⌚
Kasa
46mm
🤖
OS
Zepp OS
Tüm Teknik Özellikler
Genel Bilgiler
| Marka | Amazfit |
| Model | GTR 4 |
| Çıkış Tarihi | Ekim 2022 |
| Çıkış Yılı | 2022 |
| Durum | Durduruldu |
| Renk Seçenekleri | Vintage Brown, Infinite Black, Superspeed Black |
Tasarım & Boyutlar
| Ağırlık (g) | 34g |
| Su/Toz Direnci | 5ATM + IP68 |
Ekran
| Ekran Boyutu (inç) | 1.43" |
| Panel Tipi | AMOLED |
| Çözünürlük | 466x466 |
| Yenileme Hızı (Hz) | 60Hz |
| Maks. Parlaklık (nit) | 1000 |
İşlemci & Donanım
| İşlemci (SoC) | yok |
| RAM | yok |
| Depolama | 2.3GB |
Pil & Şarj
| Pil Kapasitesi (mAh) | 475mAh |
Bağlantı
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 |
| Bluetooth | 5.0 |
| NFC | Yok |
İşletim Sistemi
| İşletim Sistemi | Zepp OS |
| Güncelleme Süresi | 1 yıl |
Saat Detayları
| Kasa Boyutu (mm) | 46mm |
| Kasa Malzeme | Alüminyum |
📰 Amazfit GTR 4 Haberleri
07 Ocak 2025Amazfit Active 2 akıllı saat gelişmiş özellikleri uygun fiyatla sunuyor
30 Aralık 2021Amazfit akıllı saat seçenekleriyle Türkiye'de iddiasını artırıyor- 📰12 Ekim 2021Amazfit Zepp OS ile çalışan uzun pil ömürlü üç akıllı saat tanıttı
13 Temmuz 2020Sen Neredeysen Teknoloji Orada İndirimleri MediaMarkt'ta! kampanyası ile sunulan dikkat çekici fırsatlar
