📱
Amazfit
Amazfit Balance
📺
Ekran
1.5""
⚡
İşlemci
yok
🧠
RAM
yok RAM
💾
Depolama
2.3GB
🔋
Pil
475mAh mAh
⌚
Kasa
46mm
🤖
OS
Zepp OS 3
Tüm Teknik Özellikler
Genel Bilgiler
| Marka | Amazfit |
| Model | Balance |
| Çıkış Tarihi | Kasım 2023 |
| Çıkış Yılı | 2023 |
| Durum | Mevcut |
| Renk Seçenekleri | Midnight Black, Sunset Grey |
Tasarım & Boyutlar
| Ağırlık (g) | 35.3g |
| Su/Toz Direnci | 5ATM + IP68 |
Ekran
| Ekran Boyutu (inç) | 1.5" |
| Panel Tipi | AMOLED (Always-On) |
| Çözünürlük | 480x480 |
| Yenileme Hızı (Hz) | 60Hz |
| Maks. Parlaklık (nit) | 1000 |
İşlemci & Donanım
| İşlemci (SoC) | yok |
| RAM | yok |
| Depolama | 2.3GB |
Pil & Şarj
| Pil Kapasitesi (mAh) | 475mAh |
Bağlantı
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 |
| Bluetooth | 5.2 |
| NFC | Yok |
İşletim Sistemi
| İşletim Sistemi | Zepp OS 3 |
| Güncelleme Süresi | 1 yıl |
Saat Detayları
| Kasa Boyutu (mm) | 46mm |
| Kasa Malzeme | Paslanmaz çelik |

![Apple Watch’a alternatif en iyi 6 akıllı saat [Nisan 2025]](https://img.poweredcache.net/www.teknoblog.com/wp-content/uploads/2025/04/akilli-saat-onerileri-nisan-2025.jpg?rs=fit&w=200&h=133&ssl=1)