📱
Amazfit
Amazfit Active 2
📺
Ekran
1.32""
⚡
İşlemci
yok
🧠
RAM
yok RAM
💾
Depolama
2.3GB
🔋
Pil
390mAh mAh
⌚
Kasa
42mm
🤖
OS
Zepp OS 4
Tüm Teknik Özellikler
Genel Bilgiler
| Marka | Amazfit |
| Model | Active 2 |
| Çıkış Tarihi | Eylül 2025 |
| Çıkış Yılı | 2025 |
| Durum | Mevcut |
| Renk Seçenekleri | Sahne Siyah, Buz Mavi, Gül Pembesi |
Tasarım & Boyutlar
| Ağırlık (g) | 28.5g |
| Su/Toz Direnci | 5ATM + IP68 |
Ekran
| Ekran Boyutu (inç) | 1.32" |
| Panel Tipi | AMOLED (Always-On) |
| Çözünürlük | 466x466 |
| Yenileme Hızı (Hz) | 60Hz |
| Maks. Parlaklık (nit) | 2000 |
İşlemci & Donanım
| İşlemci (SoC) | yok |
| RAM | yok |
| Depolama | 2.3GB |
Pil & Şarj
| Pil Kapasitesi (mAh) | 390mAh |
Bağlantı
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 |
| Bluetooth | 5.3 |
| NFC | Yok |
İşletim Sistemi
| İşletim Sistemi | Zepp OS 4 |
| Güncelleme Süresi | 1 yıl |
Saat Detayları
| Kasa Boyutu (mm) | 42mm |
| Kasa Malzeme | Alüminyum |
📰 Amazfit Active 2 Haberleri
20 Nisan 2025Apple Watch’a alternatif en iyi 6 akıllı saat [Nisan 2025]
07 Ocak 2025Amazfit Active 2 akıllı saat gelişmiş özellikleri uygun fiyatla sunuyor
20 Nisan 2020Akıllı saatler ve bilekliklerde dikkate değer indirimler [Günün Fırsatı]
