BluTV bu hafta sonu herkes için ücretsiz; nasıl izlenir?

Ramazan boyunca uygulanacak olan kısmı kapanma dahilinde hafta sonları tüm illerde sokağa çıkma kısıtlaması uygulanıyor. Popüler online içerik servislerinden BluTV, hafta sonunu evde geçirecek olanlar için üç gün boyunca platformunu ücretsiz kullanma imkanını yeniden sunuyor.

BluTV, 16-17-18 Nisan tarihlerinde web sitesi, akıllı TV veya mobil cihazlar üzerinden herkese ücretsiz olarak vereceğini açıkladı. Herkes BluTV içeriklerinden ücretsiz olarak yararlanabilecek. Bu kampanya 18 Nisan saat 23.59’da sonlanacak.

BluTV nasıl ücretsiz olarak izlenir?

Bugün itibarıyla geçerli olacak üç günlük deneme imkanından yararlanmak isteyenlerin öncelikle BluTV üyeliği açmaları gerekiyor. Üyelik hesabını açtıktan sonra “blutvizliyorum” kodunu kullanarak üç gün boyunca içerikleri ücretsiz olarak izlemeleri mümkün oluyor.

F1 Macaristan GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

İki hafta önce Britanya'da olaylı ve heyecanlı bir yarışa sahne olan Formula 1'de, belki de takvimin en sıkıcı yarışlarından birine sıra geldi. Geçişin bir...

Windows 11 için ilk beta sürümü yayınlandı

Microsoft, Windows Insider Programına kayıtlı olanlar için Windows 11'in ilk beta sürümünü yayınladı. Bugüne kadar, Windows 11'e erişmek için Microsoft'un "son derece teknik deneyimli...