BluTV bu hafta sonu herkes için ücretsiz; nasıl izlenir?

Ramazan boyunca uygulanacak olan kısmı kapanma dahilinde hafta sonları tüm illerde sokağa çıkma kısıtlaması uygulanıyor. Popüler online içerik servislerinden BluTV, hafta sonunu evde geçirecek olanlar için üç gün boyunca platformunu ücretsiz kullanma imkanını yeniden sunuyor.

BluTV, 16-17-18 Nisan tarihlerinde web sitesi, akıllı TV veya mobil cihazlar üzerinden herkese ücretsiz olarak vereceğini açıkladı. Herkes BluTV içeriklerinden ücretsiz olarak yararlanabilecek. Bu kampanya 18 Nisan saat 23.59’da sonlanacak.

BluTV nasıl ücretsiz olarak izlenir?

Bugün itibarıyla geçerli olacak üç günlük deneme imkanından yararlanmak isteyenlerin öncelikle BluTV üyeliği açmaları gerekiyor. Üyelik hesabını açtıktan sonra “blutvizliyorum” kodunu kullanarak üç gün boyunca içerikleri ücretsiz olarak izlemeleri mümkün oluyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPhone satın almayı düşünenlerin ilgisini çekecek indirim fırsatı

Bugünlerde bir iPhone satın almayı düşünüyorsanız, bu indirim fırsatı mutlaka ilginizi çekecektir. Trendyol'da bulunan Gürgençler Apple Premium Reseller mağazasında iPhone 12 Pro Max, iPhone...

Kontrolden çıkan Çinli roketin parçaları Hint Okyanusu’na düştü

Kontrolden çıkan Çinli roketin parçalarının Hint Okyanusu'na düştüğü tahmin ediliyor. Çin'in uzay ajansının sabah saatlerinde yaptığı açıklamada, Long March 5B roketin Maldivler'in batısına düştüğünün...