Apple Watch Series 6 resmi Apple ürün yelpazesinden kalktı

Apple Watch Series 7, Apple’ın bu yeni akıllı saati duyurmasından yaklaşık bir ay sonra ön satışa açıldı. Ancak Series 7’nin piyasaya sürülmesiyle birlikte, Series 6 da şirketin resmi Apple Watch ürün yelpazesinden çıkarılmış gibi görünüyor.

Eğer Apple’dan yepyeni bir Apple Watch satın almak isterseniz, satın alabileceğiniz üç saat seçeneği mevcut durumda: 4399 TL başlangıç fiyatına sahip olan Series 7, geçen yıl tanıtılan ve güncel olarak nitelendirebileceğimiz özelliklerini koruyan, 3099 TL başlangıç fiyatlı SE ve yılların eskitemediği, 2199 TL başlangıç fiyatlı Series 3.

Yine de Series 6 almanın birkaç yolu var. Series 7 ve Series 6 arasında ne kadar ortak özelliğin bulunduğu göz önüne alındığında, tasarruf etmeyi düşünüyorsanız, geçen yılın modeli hâlâ iyi bir seçenek olabilir. Örneğin, Amazon.com.tr’den Series 6’nın 44mm’lik büyük kasalı versiyonunu yaklaşık 4 bin TL’lik fiyat etiketiyle satın alabilirsiniz. GittiGidiyor’da da Apple Watch Series 6’nın 40mm ve 44mm’lik versiyonlarını bulmak mümkün.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Meta ve IBM açık kaynaklı yapay zekâ için güçlerini birleştiriyor
Sabri Küstür
Sabri Küstür
Teknolojiye olan ilgisi çocukluk yıllarına dayanıyor. Yüksek Elektronik ve Haberleşme Mühendisi. Elde ettiği mesleki bilgi ve deneyimi Teknoblog aracılığıyla paylaşmayı tercih etmiştir.
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun