ZTE S30 Pro’nun özelliklerini açıklamaya başladı

ZTE, S serisiyle ilgili ilk bilgileri bir süre önce vermişti. Şirket şimdi de serinin üyelerine dair detayları paylaşmaya başladı. Şirketin Weibo hesabından yapılan bir paylaşım, ZTE S30 Pro ile ilgili bazı önemli noktaları görmeyi sağlıyor.

Paylaşılan tanıtım görselinde telefonun arka panelini görmek mümkün oluyor. Gradyan bir tasarıma sahip olan arka panelde 64 megapiksel ana kamera göze çarpıyor. Telefonun arkasında toplamda dört kamera bulunuyor.

Görselde S30 Pro ile ilgili başka bilgiler de mevcut. Telefonun 144 Hz yenileme hızına sahip OLED ekranı, aynı zamanda 44 megapiksel ön kameraya da ev sahipliği yapacak. Ancak telefonun ön paneli şimdilik görülmüş değil. Dolayısıyla kameranın çentiğe mi yoksa deliğe mi yerleştirileceği henüz bilinmiyor.

zte s30 pro ZTE S30 Pro hakkında bilinenler şu an için bunlarla sınırlı. Ancak önümüzdeki günlerde telefona dair yeni detayların ortaya çıkması sürpriz olmayacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Oppo Reno 6 Pro için yeni işlemci iddiası

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rekabet Kurumu’ndan Google’a 296 milyon TL’lik para cezası

Google hakkında geçtiğimiz yıl başlatılan, arama ve turizm sorgularında kendini öne çıkarmakla suçlandığı soruşturmanın sonunda karar açıklandı. Rekabet Kurumu'nun açıkladığı karar doğrultusunda Google Reklamcılık...