Yeni LG V40 ThinQ taslakları sıfır çerçeveli ekranı gösteriyor

lg g7 thinq
LG G7 ThinQ

Geçen hafta LG’nin yakında çıkması beklenen amiral gemisi V40 ThinQ’ya ait ilk net fotoğrafları görmüştük. Şimdiyse, OnLeaks ve SlashLeaks sayesinde bu telefon için oluşturulmuş, aralarında 360 derecelik videonun da olduğu başka modellere göz atma fırsatı elde ediyoruz.

Üç boyutlu CAD dosyaları aracılığıyla oluşturulmuş ürün taslaklarına bakıldığında arkada üç, önde de iki adet kamera dikkat çekiyor. Bu da cihazın toplamda beş adet kameraya sahip olacağına dair söylentileri destekliyor.

Fazla sayıda kamerasına ek olarak, LG V40 ThinQ’da şirketin şimdiye kadar bir telefonunda yer verdiği en yüksek boyutlu ekranı göreceğiz. 6.3 inçlik ekran ile geçen yılın LG V30 modeline göre 0.3 inçlik bir köşeden köşeye uzunluk artışı kaydedilecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
LG G7 ThinQ İncelemesi

Taslak çizimlerle işaret edilen diğer özellikler arasında neredeyse sıfır çerçeveli tasarım ve telefonun iki adet ön kamerasının ve ahize hoparlörünün yerleştirildiği yerde oluşturulan çentik bulunuyor. Arkada parmak izi okuyucusu yer alırken, 3.5mm kulaklık jakına da yer veriliyor. Telefon, Hi-Fi Quad DAC ses desteğine sahip ki, LG’nin son birkaç üst sınıf telefonunda bu ses özelliğinin bulunduğunu görüyoruz.

LG V40 ThinQ henüz duyurulmadı. Eylül ayında duyurulup ekim ayında satışa çıkması muhtemel görünüyor. Bu arada LG V30’un geçen yıl IFA’da tanıtılmasına benzer şekilde, LG V40 ThinQ’nun da IFA 2018’de resmiyet kazandığını görebiliriz.

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için
Teknoblog YouTube kanalına abone olun

iPadOS 15 ile M1 iPad Pro’ların yüksek kapasiteli RAM’i daha fazla kullanılabilecek

Geçtiğimiz haziran ayında iPadOS 15'in ön gösterimi yapıldığında Apple'ın geliştiricilere uygulamalarında daha fazla RAM'den yararlanması imkanı sağlanacağı belirtilmişti. Bu sayede, özellikle iPad Pro'larda sunulan...

Apple’dan iPhone 13 serisi için özel tanıtım videosu – Video

Apple, iPhone 13 ve 13 Pro'nun özelliklerini öne çıkaran ve ürün yelpazesindeki farklılıkları detaylandıran, rehber niteliğinde yedi buçuk dakikalık bir video yayınladı. Videoda Apple,...

Oppo ColorOS 12 dağıtım takvimini açıkladı

Oppo, Android 12 üzerine inşa edilen ColorOS 12 kullanıcı arayüzünün detaylarını paylaştı. Şirket, ColorOS 12 güncellemesinin mevcut cihazlarına dağıtım takvimi konusunda da bilgi verdi....