Teknoloji

Yemeksepeti paralı abonelik servisi furyasına “Yemeksepeti+” ile katılıyor

yemeksepeti+

Günümüzde abonelik seçeneği sunmak sadece çevrimiçi içerik platformlarına özgü bir durum değil. Artık farklı alanlarda hizmet veren pek çok platform, ücretli abonelik modelleriyle dileyen müşterilerine “ayrıcalıklı” özellikler sunuyor. Bu platformların arasına Yemeksepeti+ ile Yemeksepeti de katılıyor.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, bu özel müşteri üyelik sisteminin testleri 2022’nin son çeyreğinde seçilmiş kullanıcılarla gerçekleştirilecek. 2023 yılında programın tüm Yemeksepeti kullanıcılarına açık hale getirilmesi planlanıyor. Bu sisteme üye olanlar, aylık abonelik ücreti karşılığında özel avantaj ve ayrıcalıklardan faydalanabilecek.

Yemeksepeti+ abonelik modeline dahil olan kullanıcılar, Yemeksepeti’nden verecekleri yemek siparişlerinde özel indirim imkanına kavuşacak. Bir başka dikkat çeken avantaj ise ücretsiz gönderim olarak öne çıkıyor. Yemeksepeti Market ve Yemeksepeti Mahalle’nin yanı sıra, Yemeksepeti teslimatlı yemek siparişlerinde de Yemeksepeti+ üyelerinden gönderim ücreti alınmayacak.

Şirketten verilen bilgiye göre; abonelere sunulan ayrıcalıklar zaman içinde farklı markaların da sisteme dahil olmasıyla zenginleşecek. Eğlence, alışveriş ve finansal hizmetler gibi alanlarda faaliyet gösteren markalar da Yemeksepeti+’a özel avantajlar sunacak.

İLGİLİ HABERLER