Hepsiburada Premium ile Amazon Prime benzeri bir paralı servis başlatıyor

Hepsiburada, Amazon’un Prime adını taşıyan ücretli servisine benzer bir servisi hayata geçirmeye hazırlanıyor. Twitter kullanıcısı Umut Koçak, bugün paylaştığı tweet’inde Hepsiburada Premium olarak adlandırılması beklenen servis dahilindeki ayrıcalıkları, ekran görüntüsüyle birlikte paylaştı.

Hepsiburada Premium ayrıcalıkları arasında bedava kargo, ücretsiz BluTV aboneliği, ücretsiz mobilya montajı, ücretsiz kapıda iade ve çağrı merkezinde öncelik bulunuyor. Ayrıca Hepsiburada’da alışveriş yapmaya olanak sağlayan Hepsipapel adlı para birimi üzerinden alışveriş tutarının yüzde 3’ü oranında iade yapılması planlanıyor.

Hepsiburada Premium ayrıcalıkları Amazon Prime’dakilere benziyor

Hepsiburada Premium yurt dışında ve Türkiye’de faaliyet gösteren Amazon’un Prime servisiyle büyük benzerlikler taşıyor. Amazon.com.tr’de de geçerli olan Amazon Prime, aylık 7,90 TL karşılığında kullanıcılara binlerce üründe ücretsiz kargo, Prime Video servisini kullanım hakkı, Prime’a özel fırsat günlerinde 10 ürüne yüzde 10 indirim, Prime Gaming ile her ay ücretsiz oyun erişim hakkı gibi imkanlar sunuyor.

Ücretsiz BluTV üyeliği ile Amazon Prime Video muadili bir servisi bu pakette sunularak Premium teklifi daha cazip hâle getiriliyor. BluTV’nin aylık ücreti 22,90 TL iken, Hepsiburada Premium ile daha fazla imkanla birlikte, ayda 10 TL karşılığında bu servise de erişim hakkı sunulmuş oluyor.

Hepsiburada’nın yaygın kullanıma ve kullanım alışkanlığına sahip olması, Hepsiburada Premium ayrıcalıkları ile birlikte düşünüldüğünde, planlanan servisi daha cazip hâle getiriyor. Dedikoduları çıkan bu servis henüz faaliyete geçmedi, web sitesinde herhangi bir duyuruya veya özel sayfaya rastlanmıyor. Ancak söylentiler çıktığına göre resmi duyurusu da çok uzak olmamalı.

Sabri Küstür
Sabri Küstür
Teknolojiye olan ilgisi çocukluk yıllarına dayanıyor. Yüksek Elektronik ve Haberleşme Mühendisi. Elde ettiği mesleki bilgi ve deneyimi Teknoblog aracılığıyla paylaşmayı tercih etmiştir.
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun