Yakında beklenen Realme Watch 2 ile ilgili uzun pil ömrü detayı

Realme Watch bir takipçi kazanmak üzere ve bu takipçi de Realme Watch 2 adıyla gelecek. Tanıtımı gerçekleştirilmeden önce, bu akıllı saatin görüntüleri ve özellikleri su yüzüne çıktı.

Realme, birinci nesilde olduğu gibi kare biçiminde ekran tasarımına bağlı kalmayı sürdürüyor. Ve basın fotoğrafı, akıllı saatin sloganı kısa koluna basılmış, klasik bir kayışa sahip olduğunu gösteriyor. Realme’nin daha tarz duran kayışlı bir versiyon çıkaracağından emin değiliz.

Realme Watch 2 (RMW2008), 320 x 320 çözünürlüklü, 1,4 inç TFT renkli ekrana sahip olacak. Pil kapasitesi, birinci nesil modelde bulunan 160 mAh’nin neredeyse iki katına, 305 mAh’ye çıktı. Böylelikle pil ömrü artacak, öyle ki, Realme 12 günlük pil ömrünü öne çıkarıyor.

Aşağıda gördüğünüz teknik özellik sayfası, saatin IP68 dayanıklılık derecesine, Bluetooth 5.0 LE’ye sahip olduğunu ve 257.6 x 35.7 x 12.2 milimetre ölçülere sahip olduğunu söylüyor. Ayrıca, Android 5.0 ve sonraki sürümleri çalıştıran akıllı telefonlarla birlikte çalışacak.

realme watch 2

Kullanım kılavuzuna göre Realme Watch 2, 24 saatlik kalp atış hızı izleme ve bir kan-oksijen seviyesi monitörüne sahip olacak. Ayrıca uyku takibi, meditasyon modu, uygulama uyarıları desteği ve müzik çalma kontrolü de vardır.

Artan pil kapasitesinin yanı sıra, Realme Watch 2’nin bir başka büyük ilerlemesi de desteklenen spor modlarıdır. Realme Watch 2, 14 egzersiz modunu destekleyen selefi ile karşılaştırıldığında; dans, balık tutma ve bowling gibi yeni girişler içeren 90 spor modunu destekleyecek. Tüm bu modların en baştan sunulmayacağı, ancak kablosuz bağlantı üzerinden güncelleme yoluyla ekleneceği belirtiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
MediaTek Dimensity 900 performansıyla Snapdragon 768G'yi solluyor

Akıllı saatin ne zaman duyurulacağına dair henüz bir haber yok, ancak sızıntılar arttığına göre tanıtım tarihi çok uzak olmamalı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Turkcell’in BiP ve diğer dijital servislerinde veri gizliliği ve güvenliğine bakışı

Turkcell, Türkiye'deki kullanıcılara ve onların internet üzerinde gerçekleştirdikleri aktivitelere ait olan verilerin ülke sınırları içinde muhafaza edilmesi konusuna büyük önem veriyor. Yöneticilerinin bu konuya...

Görüntülü konuşma için en iyi uygulamalar

Yeni koronavirüs salgını görüntülü konuşma uygulamalarını hayatımızın en önemli parçalarından biri hâline getirdi. Hem işte hem de özel hayatta, bilgisayardan veya mobil cihazlardan gerçekleştirdiğimiz...

Asus ZenFone 8 ve ZenFone 8 Flip tanıtıldı

Asus, bu yılki ZenFone serisiyle biraz farklı bir dönüş yapıyor. ZenFone 8 Flip, büyük ekranı ve açılır kamera mekanizması ile önceki yılların telefonlarına çok...
Bu haberi arkadaşınızla paylaşın