Xiaomi 12 Ultra’nın tanıtımı için yeni iddia

Xiaomi 12 Ultra amiral gemisinin yakında tanıtılması bekleniyor. Yeni bir habere göre, telefon 5 Temmuz’da gözler önüne çıkacak. Tech Going isimli sitede çıkan haberde telefonun duyurusu için paylaşımların 28 Haziran itibarıyla yapılacağı belirtiliyor.

Söz konusu sitenin çok güvenilir ve bilinen bir kaynak olmadığını belirtmek gerekiyor. Dolayısıyla bu iddiaya temkinli yaklaşmakta fayda var. Ancak bu bilginin doğru olup olmadığını öğrenmek de fazla zaman almayacak.

Aynı tarihte Asus da ROG Phone 6 serisinin duyurusunu yapacak. Hem Xiaomi’nin yeni telefonunun hem de ROG Phone 6’nin Qualcomm Snapdragon 8 Plus Gen 1 işlemciyle gelmesi bekleniyor.

Xiaomi 12 Ultra hakkındaki haberler 2022’nin ilk günlerinden bu yana etrafta dolaşıyor. Şirketin bu modelde arka panelden küçük ekranı çıkarması bekleniyor. Xiaomi’nin bir taraftan da Xiaomi 12S modelleri üstünde çalıştığını hatırlatmakta fayda var.

Sinan Küstür
Sinan Küstür
Medya, Kültür ve Kimlik üzerine yüksek lisans yaptı. Teknolojiye olan ilgisini ve eğitiminin sunduğu donanımı Teknoblog çatısı altında sunuyor.
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun