Vivo X60 Pro’nun özellikleri tanıtım öncesinde görüldü

Vivo X60 Pro, 29 Aralık’ta resmen gözler önüne çıkacak. Exynos 1080 işlemcili telefonun teknik özellikleri, Çin’in telekomünikasyon sertifika kurulu TENAA’nın veri tabanına sunulan belgeler sayesinde ortaya çıktı.

Akıllı telefonun bellek seçenekleri 8 veya 12 GB olacak. Dahili depolama alanı seçenekleri ise 128 ve 256 GB olarak sıralanıyor. X60 Pro kutusundan Android 11 işletim sistemiyle çıkacak. Vivo’nun yeni OriginOS kullanıcı arayüzü de işletim sistemini tamamlayacak.

X60 Pro’da 6.56 inç büyüklüğünde Full HD+ çözünürlüklü AMOLED ekran bulunuyor. Bu ekranın üzerinde 32 megapiksel çözünürlüklü ön kamera yer alıyor. Telefonun ana kamera görevini ise 48 megapiksel çözünürlüklü sensör üstleniyor. Bir adet 8 megapiksel ve iki adet 13 megapiksel kamera sensörü sistemi tamamlıyor.

Exynos 1080 işlemcili telefon, tartıda 178 gram çekiyor. Telefonun kasasının kalınlığı ise 7.59 milimetre. Akıllı telefona ihtiyaç duyduğu enerjiyi 4200 mAh kapasiteli pil verecek. Çift mod 5G desteği de telefonun özellikleri arasında yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Realme Q3 paylaşımı tasarımı gösteriyor

Vivo X60 Pro’nun yanında X60, X60 Pro Plus ve belki X60s modelleri tanıtılacak. Diğer telefonların detayları henüz gün yüzüne çıkmış değil.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

YouTube Kids uygulaması artık Türkiye’de

YouTube yetişkinler kadar çocuklar için de epey popüler platformlardan bir tanesi. Çocuklar daha bebekliklerinden itibaren YouTube'dan oynatılan videolarla büyüyor desek yanlış olmaz. Bu durumu...

Apple iMac M1 işlemci ve parlak renklerle yenilendi

Apple daha ince bir tasarıma, yeni M1 işlemciye ve parlak renk seçeneklerine sahip yeni iMac masaüstü bilgisayarını tanıttı. Klasik renkli iMac'lere bir tür saygı...