Twitter Android uygulaması gece moduna otomatik olarak geçebiliyor

twitter gece moduTwitter gece modu seçeneğini bundan yaklaşık bir yıl kadar önce eklemişti. Bu seçenekle birlikte beyaz renkli arka plan siyah renkle değiştiriliyor. Böylelikle özellikle gece karanlığında Twitter’da gezinenlerin gözü ekranın parlak ışığından olumsuz etkilenmemiş oluyor.

Şimdiye kadar kullanıcıların Twitter gece modu özelliğini telefonun otomatik olarak açması yerine elle etkinleştirmeleri gerekiyordu. Twitter Android uygulamasının 7.2 numaralı son sürümüyle birlikte akşam hava karardıktan sonra gece modu otomatik olarak açılabiliyor.

İsteyenler yine elle açma düğmesini kullanabilirler, ancak otomatik kontrolü kullandığınız takdirde, uygulama güneş battıktan yeni gün doğuncaya kadar geçen sürede gece modunu etkin şekilde kullanıyor.

Android kullanıcıları 7.2 numaralı sürümle birlikte bu yenilikten yararlanmaya başlıyor, ancak söz konusu yenilik henüz iOS kullanıcılarına sunulmadı.

iPhone 13 serisi Sinematik mod ile profesyonel kamera cebe girecek

Salı akşamı gerçekleştirilen iPhone 13 tanıtım etkinliğinde Apple, çok yakında piyasaya çıkacak tüm iPhone'lar için ilginç bir yeni özellik duyurdu. Bu özellik Sinematik mod...

Eğitim için tablet önerileri – Video

MediaMarkt için hazırladığımız tablet önerileri videosunda, farklı ekran büyüklüklerine ve teknik özelliklere sahip olan, fiyatları da modelden modele değişiklik gösteren çeşitli tablet önerileri sıralıyoruz.

iOS 15 ve iPadOS 15’in çıkış tarihi belli oldu

Apple, iOS 15 ve iPadOS 15'in kullanıcılarla buluşacağı tarihi açıkladı. Şirketin WWDC 2021'de duyurusunu yaptığı yeni yazılım sistemi güncellemeleri 20 Eylül itibarıyla dağıtıma çıkacak. Hem...