Eğlence

Spotify müzik severlerin sorularına Şarkı Falı ile yanıt verecek

Spotify Şarkı Falı

Spotify, kullanıcılarına sunduğu yepyeni özelliği Şarkı Falı ile, hayatın tüm yakıcı sorularını müzik aracılığıyla yanıtlamaya yardımcı olacak, yıldızlardan esinlenen bir deneyimi hayata geçiriyor. 

Spotify Şarkı Falı nasıl çalışıyor? 

  • Mobil cihazınız üzerinden https://Spotify.com/SarkiFali adresine gidin. 
  • Bir kategori seçin: Karşınıza çıkan 9 konu başlığı arasından bir seçim yapın: Okul, Arkadaşlar ve Aile, Aşk, Kariyer, Hayatın En Büyük Gizemleri, Geleceğim, Ben, Tarz ve Öğle Yemeği. 
  • Sorunuzu sorun: “Bu randevuya gideyim mi?”, “Tatil rezervasyonu yapayım mı?” ve hatta “Öğle yemeğinde ne yiyeyim?” gibi önceden hazırlanmış çeşitli sorular arasından seçim yapabilirsiniz. 
  • Geleceği bekleyin: Siz bir soru seçtikten sonra derin düşüncelere dalan Şarkı Falı, kısa bir süre sonra sorunuza yanıt verecek o mükemmel şarkıyı arayıp bulacak. 
  • Dinleyin ve paylaşın: Ekranınızda sorunuzun cevabı belirdiğinde, şarkıyı Spotify’da dinleyebilir, başka bir soru sormak için deneyimi baştan başlatabilir veya sonucu sosyal medya üzerinden paylaşabilirsiniz.
spotify şarkı falı

Kariyer, aşk veya para… Müzik severler, konu geleceğe dair yanıtları aramak olduğunda, sadece yıldızlara yönelmekle kalmıyor. Fal ve müziğin de iyi bir ikili olduğu aşikâr çünkü Spotify’da halihazırda ‘psişik’ ve ‘tarot’ anahtar kelimeleriyle oluşturulmuş, tüm dünyada 250 binin üzerinde çalma listesi bulunurken, Türkiye’de ise bu temalarla oluşturulmuş neredeyse 2400 çalma listesi mevcut. Bu listelere en çok eklenen şarkıların sahipleri ise aşağıdaki sanatçılar: 

İLGİLİ HABERLER