Sony’nin yeni nesil Honami (Xperia i1) akıllı telefonuyla ilgili detaylar daha önce birkaç kez sızmıştı. Ne var ki, son sızıntı farklı görünümde bir cihaz sergiliyor. Digi-Wo tarafından sızdırılan tanıtım görseli, 4 Eylülde Berlin’de düzenlenecek IFA öncesi basın toplantısında tanıtılacak ve muhtemelen Xperia i1 olan telefona ait detayları sergiliyor.

sony-xperia-i1-honami-tanitim-sizinti-120813

Tanıtım görseline bakılırsa bu telefonun da Xperia Z Ultra gibi daha yuvarlak hatlara sahip olduğunu gösteriyor. Halbuki daha önceki sızıntılarda gördüğümüz cihaz Xperia Z gibi biraz daha dik açılı köşelere sahipti. Öte yandan tanıtım görseli Honami’nin de Xperia Z ve 2013 model diğer Xperia telefonlarındaki gibi bir güç butonuna sahip olduğunu gösteriyor.

sony-xperia-i1-honami-tanitim-sizinti-120813-2

Tabii ki, farklı görünümün sebebi cihazın çekim açısından da kaynaklanıyor olabilir. Bu nedenle 4 Eylülü beklemekte fayda var gibi görünüyor. Daha önceki sızıntılar Xperia i1’in 5 inç, 1080p ekran, dört çekirdekli Snapdragon 800 işlemci, 2 GB RAM, 16 GB dahili bellek, microSD kart yuvası ve 3000 mAh batarya gibi teknik özelliklere sahip olacağını işaret ediyordu. Ayrıca telefonun önünde görüntülü görüşmeler için 2 megapiksel kamera yer alırken 4G LTE ve NFC’nin de başlıca teknik özellikler arasında yer aldığı kaydediliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
Honor Note 10 Rolls Royce Edition'ın fotoğrafları görüldü

İlgili >> Xperia Blog

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen adınızı ve soyadınızı giriniz