Samsung Galaxy Watch 4 Classic modelinin izi resmi belgelerde görüldü

Samsung’un her biri farklı boyutta ve farklı pil kapasitesine sahip en az dört adet Galaxy Watch 4 akıllı saat çıkarması bekleniyor. Tayland’daki resmi kayıtlar, Samsung Galaxy Watch 4 Classic olarak anılan bir modelin varlığını gösteriyor.

Söz konusu kayıtlarda SM-R885F ve SM-R895F model numaralı iki cihaz görülüyor. Bu model numaralarının yanında Galaxy Watch 4 Classic ismi de yer alıyor. Daha önce çıkan haberlerde sadece standart Galaxy Watch 4 ve Galaxy Watch 4 Active’in ismi geçiyordu.

Samsung Galaxy Watch 3 serisinde deri, kauçuk ve hatta titanyum kayış seçenekleri sunmuştu. Galaxy Watch 4 serisinde deri kayış seçeneğinin sadece Classic modelle sınırlı kalması muhtemel görünüyor.

samsung galaxy watch 4 classic Samsung Galaxy Watch 4 Classic ve diğer modellerle ilgili olarak önümüzdeki dönemde yeni detayların çıkması bekleniyor. Bu saatlerin tanıtılacağı etkinliğin 11 Ağustos’ta gerçekleştirilebileceği iddiası da kısa süre önce gündeme gelmişti.

F1 Macaristan GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

İki hafta önce Britanya'da olaylı ve heyecanlı bir yarışa sahne olan Formula 1'de, belki de takvimin en sıkıcı yarışlarından birine sıra geldi. Geçişin bir...

Windows 11 için ilk beta sürümü yayınlandı

Microsoft, Windows Insider Programına kayıtlı olanlar için Windows 11'in ilk beta sürümünü yayınladı. Bugüne kadar, Windows 11'e erişmek için Microsoft'un "son derece teknik deneyimli...