Samsung Galaxy S8 serisi için desteği sonlandırdı

Samsung, dört yılın ardından Galaxy S8 serisini güncellenen cihazlar listesinden çıkardı. Güney Koreli şirketin eski amiral gemileri, şimdiye kadar iki yılda bir güncelleme alıyordu.

Bu yeni durumun hâlihazırda iki istisnası bulunuyor. Galaxy S8 Active, hâlâ her çeyrekte güvenlik güncellemesi almayı sürdürecek. Galaxy S8 Lite içinse iki yılda bir güncellemeler devam edecek. Galaxy S8’in aldığı son güncelleme Android’in Nisan 2021 güvenlik yaması olmuştu.

Galaxy S8 serisi 2017’nin nisan ayında satışa sunulmuştu. Akıllı telefonlarda o gün için yeni olan 18.5:9 görüntü oranına sahip ekranlar bulunuyor. Samsung’un ekran üstü navigasyon tuşlarına geçişi de bu seriyle olmuştu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Telegram grup görüntülü görüşmeler için katılımcı sayısını 1000'e çıkardı

Samsung Galaxy S8 serisi döneminin amiral gemisi telefonlarının özelliklerinin önemli kısmını bünyesinde barındırıyor. Super AMOLED ekranlar, Exynos ve Snapdragon işlemciler, IP sertifikası, artırılabilir hafıza, metal ve camın birleştiği kasa gibi özellikler seride mevcut.

F1 Macaristan GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

İki hafta önce Britanya'da olaylı ve heyecanlı bir yarışa sahne olan Formula 1'de, belki de takvimin en sıkıcı yarışlarından birine sıra geldi. Geçişin bir...

Windows 11 için ilk beta sürümü yayınlandı

Microsoft, Windows Insider Programına kayıtlı olanlar için Windows 11'in ilk beta sürümünü yayınladı. Bugüne kadar, Windows 11'e erişmek için Microsoft'un "son derece teknik deneyimli...