Samsung Galaxy S6 edge’in bütün açılardan çekilmiş yeni fotoğrafları sızdı

samsung-galaxy-s6-edge-280215-6

Samsung 1 Mart tarihinde MWC kapsamında düzenleyeceği Unpacked etkinliğinde Galaxy S6 ve Galaxy S6 edge Android telefonlarını duyuracak. Ancak bu etkinliğe artık saatler kalmışken bile sızıntılar görmeye devam ediyoruz. Son olarak Galaxy S6 edge’e ait olduğu iddia edilen yeni fotoğraflar sızdı.

CNET Kore sitesi tarafından yayınlanan fotoğrafların resmi cihaza ait olduğu öne sürülüyor. Şimdiye kadar meydana gelen bütün sızıntıları da göz önünde bulundurduğumuzda bu son fotoğraflar gerçek gibi görünüyor. Tabii ki, ortalıkta dolaşan bütün dedikodular ve fotoğraflar ışığında birileri bazı taslak çizimlere imza atmış olabilir, ancak durum bu olsa bile, yarın göreceğimiz cihaz sızıntılardan farklı olmayacak gibi görünüyor.

Fotoğraflarda kavisli ekran dışında dikkat çeken ayrıntılardan bir tanesi de kamera, Yandan bakıldığında düz arka panel üstüne kamera modülünün hafif bir çıkıntı yaptığı görünüyor. Görünüşe göre, cihaz o kadar ince ki, kamera modülünün yerleştirilmesi için bir çıkıntı eklemek zorunlu olmuş. Ayrıca daha iyi bir teknolojinin kullanılacak olmasını da unutmamak gerek. Dedikodular 20.7 megapiksel çözünürlüklü Sony görüntü sensörünün kullanıldığını işaret ediyor.

Büyük bir ana ekran tuşunun kullanılmış olması da dikkatlerden kaçmıyor. Samsung’un böylelikle mevcut Galaxy S5’teki parmak izi okuyucusunun kullanımından farklı, Apple’ın Touch ID’sinin kullanımına biraz daha yakın bir deneyim sunacağı söyleniyor.

Samsung’un yeni cihazlarıyla yarın akşam saatlerinde tanışacağız. Bu yepyeni amiral gemileriyle ilgili bütün detayları Barselona’dan aktaracağız.

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için
Teknoblog YouTube kanalına abone olun

Surface Laptop Studio tanıtıldı; Microsoft’un yeni amiral gemisi dizüstü bilgisayarı

Microsoft, bugün, güçlü dizüstü bilgisayarlarından oluşan Surface Book serisinin halefi olan Surface Laptop Studio'yu duyurdu. Microsoft, amiral gemisi dizüstü bilgisayarı için tamamen yeni bir...

Surface Pro 8 tanıtıldı: 13 inç 120 Hz ekran, Thunderbolt 4

Microsoft'un bugün düzenlediği etkinlikte tanıttığı ürünlerden birisi de Surface Pro 8 oldu. Şirket, Intel işlemcili seride 2014 çıkışlı Surface Pro 3'ten bu yana ilk...

Surface Duo 2 5G desteği ve daha büyük ekranlarla geliyor

Microsoft, yeni çift ekranlı telefonu Surface Duo 2 ile katlanabilir Android cihaz pazarında şansını bir kez daha deniyor. Duo 2 tasarım bakımından ilk modelden...