Teknoblog Ürünler Akıllı Telefon Samsung Galaxy Note Türkiye’de piyasaya sunuldu

Samsung Galaxy Note Türkiye’de piyasaya sunuldu

PAYLAŞIN

samsung-galaxy-note-unboxing-00017

Samsung’un 5.3 inç’lik 720p çözünürlüklü Super AMOLED HD ekrana ve çift çekirdekli işlemciye sahip olan yeni Android cihazı Samsung Galaxy Note geçtiğimiz eylül ayı başında tanıtıldığı IFA 2011’in en çok ilgi çeken cihazları arasında yer almıştı. 5.3 inç’lik ekran boyutuyla biraz büyük olan cihaz hücresel şebeke desteği sayesinde bir telefon gibi de kullanılabiliyor. Samsung Galaxy Note’un ülkemizde birkaç gün içinde satışa çıkacağını geçtiğimiz günlerde yayınladığımız Samsung Galaxy Note ilk izlenim yazımızda belirtmiştik. Samsung Galaxy Note’un Dubai’de gerçekleştirilen lansmanıyla birlikte Türkiye’de de bu ürünün çıkışı için fitil ateşlenmiş oldu.

Samsung Galaxy Note’u Samsung’un perakende mağazalarında görmeye başladık. İstanbul’daki İstinyePark Alışveriş Merkezi’nde yer alan Samsung mağazasında ürünün satış fiyatı 2250 TL civarındaydı. Diğer mağazalarda da üç aşağı beş yukarı aynı fiyata sahiptir. Bu arada Turkcell de Samsung Galaxy Note’u özel bir kampanya ile kullanıcılarına sunuyor. Bunun için Turkcell’in belirlediği tarifelerden birinin seçilmesi ve 24 ay boyunca her ay 84.90 TL ödenmesi gerekiyor. Bu kampanya kapsamında ilk 3 ay 1 GB’lık veri paketi de hediye ediliyor. Bu arada kampanya ile uğraşmak istemeyenler için Samsung Galaxy Note 2249 TL’lik peşin satış fiyatıyla Turkcell satış noktalarından temin edilebilecek. Ayrıntıları aşağıdaki bağlantıda bulabilirsiniz.

Video: Samsung Galaxy Note Kutusundan Çıkıyor

İlgili – Turkcell

5 YORUM

 1. Doğubank’ta inceledim çok büyük geldi. HD2 kullanıyorum o da pek küçük sayılmaz ama bu öyle bir şeydi ki hemen yanından uzaklaştım :)

 2. 500 LİRAYA GALAXY MİNİ(TEL VE WİFİ HOTSPOT İÇİN )
  500 LİRAYA 5 İNÇ GALAXY MEDİA PLAYER
  20 LİRAYA TABLET KALEMİ ALINIR

  VE 1020 LİRAYA AYNI İŞLEVE SAHİP CİHAZ LAR BİRLEŞTİRİLEREK VOLTRAN OLUŞTURULUR.

  NOT:FAKİRLİĞİN GÖZÜ KÖR OLSUN :)

 3. bende nokia n8 var elime oldukça küçük geliyor bu nasıl geliyor bilemem ama IPHONE 4S e göre daha iyi ayrıca IPHONE ların ekranları o kadar büyük değil . bu telefonla ıphone 4s i karşılaştırırsak ıphonun fazlalarıda var samsungunda ama fazlalıkların önemine de bakarsak bu telefon 4s ten daha iyi sağolun bilgi için teknoblog.com

Siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen adınızı ve soyadınızı giriniz