Eğlence

eFootball’un toplam indirme sayısı 750 milyona ulaştı

efootball

Konami eFootball adını taşıyan amiral gemisi futbol oyununun dünya çapında tüm platformlarda toplam 750 milyon indirme sayısına ulaştığını açıkladı. Konami bu başarıyı kutlamak için oyuncuların katılabilecekleri bir dizi oyun içi etkinlik ve toplayabileceği çeşitli eşyaların yer aldığı bir kampanya yürütecek.

Kampanya kapsamında, oyun elçisi Lionel Messi’nin en unutulmaz performanslarından bazılarının anısına, üçlü Epik kartlar sınırlı bir süre için yeniden yayınlanacak. Bunlar arasında Big Time 27 Mayıs 2009, Big Time 6 Mayıs 2015 ve Big Time 13 Aralık 2022 bulunuyor. Söz konusu tarihlerden ikisi Messi’nin Şampiyonlar Ligi, birisi de Dünya Kupası zaferlerini temsil ediyor.

Oyuncular 25 Nisan’dan 16 Mayıs’a kadar eFootball’a giriş yapıp 750 milyon indirmeye ulaşmanın şerefine oyunda gerçekleşecek kutlamalar kapsamında çeşitli oyun içi etkinliklere katılıp hediyeler kazanabilecek.

Bu üç hafta boyunca kullanıcılar toplam 100 eFootball coins tutarındaki oturum açma bonuslarından, 7 pozisyon antrenmanı ve 7 beceri antrenmanı programından yararlanabilecek. Ayrıca her Rüya Takımına eşsiz bir katkı niteliğindeki FC Barcelona Highlight Lewandowski kartına ücretsiz sahip olabilecek.

efootball

Ayrıca, Kampanya Başarımlarını tamamlayan kullanıcılar oyun içi kaynaklarını 360.000 GP, 250 eFootball parası, 102.000 Tecrübe, 5 beceri programı ve 3 Öne Çıkan: Avrupa Kulüpleri Şans Anlaşması ile daha da güçlendirme fırsatını elde edecek. Oyun coin’lerinde de 6 Mayıs’a kadar geçerli bir indirim yapıldı.

eFootball Inter şampiyonluğunu da kutluyor

eFootball partnerlerinden Inter’in sahalardaki üstün başarısını kutlamak adına oyunda ayrı bir kampanya düzenlenecek. Kampanya dahilinde oyunda, 25 Nisan-2 Mayıs tarihleri arasında Inter oyuncularının ‘Öne Çıkan’ kartlarından oluşan özel bir oyuncu listesi yer alacak.

Kullanıcılar bunlardan bir tanesini ücretsiz oyuna giriş hediyesi olarak, iki tanesini ise oyun içi Tema Etkinliğinden kazanılacak şans anlaşmalarından kazanabilirler. Tüm kadro oyuncularının ratingi ise “A” class’a yükseltilecek.

Teknoblog’u XFlipboard, Google Haberler ve Instagram‘da takip et!

İLGİLİ HABERLER