Samsung Galaxy M41 iddiaları yeniden canlandı

Kısa bir süre önce Samsung Galaxy M41 hakkındaki planların rafa kalktığı ve akıllı telefonun Galaxy M51 ismiyle piyasaya sürülebileceği iddiası gündeme gelmişti. Ancak telefonun 28 Haziran’da Çin’in 3C sertifika kurumu tarafından onaylanması, Galaxy M41’in hâlâ planlar dahilinde bir cihaz olduğunu gösteriyor.

3C’nin veri tabanındaki kayıtlar, Galaxy M41’in teknik özellikleri konusunda da önemli bilgiler veriyor. Bu bilgiler arasında en çok dikkat çekeni ise pil kapasitesi oluyor. 3C’deki kayıtlara göre, Galaxy M41’e ihtiyaç duyduğu enerjiyi 6800 mAh kapasiteli devasa pili sağlayacak.

Bunun neredeyse tabletlerde kullanılacak kapasitede bir pil olduğunu belirtmek gerekiyor. Safety Korea internet sitesi de bu pile ait olduğu söylenen bir fotoğrafı paylaştı.

samsung galaxy m41 Ortaya çıkan sızıntılar, Samsung’un OLED ekran tedariği konusundaki sıkıntılarını çözmüş olabileceğini gösteriyor. Dolayısıyla Samsung Galaxy M41 ile yakında tanışmak sürpriz olmayacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
BiP ile WhatsApp karşılaştırmasında kazanan BiP oldu

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

F1 İspanya GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

Formula 1 2021 sezonunda heyecan ara vermeden devam ediyor. Portekiz'den sonra sırada onun komşusu İspanya var. Geçen yıl pandemi nedeniyle İspanya GP ağustos ayında...

Samsung Galaxy A72 İncelemesi

Samsung Galaxy A72 GittiGidiyor'dan satın alın SATIN AL Akıllı telefon fiyatlarının yükselmesi tüketicilerin biraz daha orta segment telefonlara ilgi göstermesine neden oluyor. Üreticiler de bu segmentteki ürünlerine...