Teknoloji

Redmi K30 Pro 5G ve Redmi 10X Pro 5G için yeni renk seçenekleri

Redmi K30 Pro 5G ve Redmi 10X Pro 5G için yeni renk seçenekleri

Xiaomi iki mevcut telefonunun yeni renk seçeneklerini çıkarıyor. Redmi K30 Pro 5G ve Redmi 10X Pro 5G modellerinden birincisinin “Aqua Sky” renk seçeneği gelirken, Redmi 10X Pro da bir o kadar çekici görünen “Liquid Silver” renk seçeneğiyle sunulacak.

Xiaomi Redmi K30 Pro’yu geçtiğimiz mart ayında duyurmuştu. Bu telefon Avrupa ve Türkiye’de ise Poco F2 Pro olarak çıkarılmıştı. K30 Pro’nun mavi, gümüş, beyaz ve mor olmak üzere dört renk seçeneği çıkmıştı. Xiaomi şimdi bu renklerin arasına yeni bir seçenek daha ekliyor. Ancak bu seferki diğerlerinden biraz daha göz alıcı görünüyor.

Yeni renk seçeneği “Aqua Sky” olarak listeleniyor. Bu rengin tasarımında ise su ve gökyüzünün ufukta birleşmesi ve parlamasından ilham alındığını belirtiyor. Bu yeni renk seçeneği yurt dışında Xiaomi’nin çevrimiçi mağazalarında satışa sunuldu. 6 GB RAM ve 128 GB dahili hafızalı modelin fiyatı 2699 yuan (2639 TL) olarak belirlendi. Redmi K30 Pro’nun başlangıçtaki fiyatı ise 2999 yuan (2932 TL) olarak açıklanmıştı.

Redmi 10X Pro 5G modelinde de benzer bir göz alıcı renk seçeneği görüyoruz. Xiaomi bu telefon için de Liquid Silver olarak adlandırdığı çekici bir gümüş rengi seçenek olarak sunuyor. Bu akıllı telefon da Xiaomi’nin mağazalarında satışa sunuldu. 8 GB RAM ve 256 GB dahili hafızalı modelin fiyatı 2599 yuan (2541 TL) olarak belirlendi.

Teknoblog’u XFlipboard, Google Haberler ve Instagram‘da takip et!

İLGİLİ HABERLER