Realme Watch S Pro akıllı saatin tanıtım tarihi belli oldu

Realme Watch S Pro hakkındaki resmi ipuçları bir süre önce verilmeye başlamıştı. Akıllı saatin tanıtım tarihi de sonunda belli oldu. Realme’nin en yeni akıllı saati 23 Aralık itibarıyla gözler önüne çıkacak.

Tanıtım tarihinin duyurusu Twitter aracılığıyla yapıldı. Realme tanıtım tarihini açıklarken yeni akıllı saatiyle ilgili başka detaylar da verdi. Buna göre; Realme Watch S Pro’da AMOLED bir ekran bulunacak.

1.39 inç büyüklüğünde AMOLED ekran ve paslanmaz çelik kasaya sahip Realme Watch S Pro’da “Daima Açık Ekran” özelliği de sunulacak. Saatin teknik özelliklerinin de dikkat çekici göründüğünü söylemek gerekiyor.

Realme Watch S Pro, 14 günlük bir pil ömrü vadediyor. Bu pili doldurmak içinse 2 saatlik bir şarj işlemi gerekiyor. 15 farklı dış mekan sporu modunu destekleyen saat, çift uydulu GPS’ten yararlanıyor. Kalp atış hızını ve kandaki oksijen seviyesini ölçebilen saat, suyun altında 5 ATM basınca kadar da çalışabilecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Motorola üst sınıf Edge 20 serisinin üç yeni üyesini duyurdu

F1 Macaristan GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

İki hafta önce Britanya'da olaylı ve heyecanlı bir yarışa sahne olan Formula 1'de, belki de takvimin en sıkıcı yarışlarından birine sıra geldi. Geçişin bir...

Windows 11 için ilk beta sürümü yayınlandı

Microsoft, Windows Insider Programına kayıtlı olanlar için Windows 11'in ilk beta sürümünü yayınladı. Bugüne kadar, Windows 11'e erişmek için Microsoft'un "son derece teknik deneyimli...