Realme Watch S Pro için ilk resmi ipuçları geldi

Realme Watch S akıllı saat geçtiğimiz ay tanıtılmıştı. Akıllı saatin Pro versiyonunun çıkışı da fazla zaman almayacak gibi görünüyor. Realme Watch S Pro adını taşıyacak saat için ilk resmi paylaşımlar geldi.

Realme’nin resmi sosyal medya hesaplarından yapılan paylaşımda, “Pro trend belirleyicileri tanımaya hazır olun” yazılı bir görsele yer verilirken; Realme’nin Hindistan ve Avrupa CEO’su da saatin canlı bir fotoğrafını kişisel Twitter hesabında paylaştı.

Madhav Sheth’in paylaşımı Realme Watch S Pro’nun varlığını kanıtlasa da; bu paylaşımdan önce de Pro versiyonun yolda olduğu kolaylıkla anlaşılıyor. Duyuru tarihi konusunda ise şimdilik net bir bilgi verilmiş değil.

Sheth’in paylaştığı fotoğraflara dikkatli şekilde bakıldığında, tasarımın Realme Watch S’ten pek farklı olmadığı görülüyor. Yuvarlak ekran, sağ kenardaki iki tuş ve kauçuk kayış hemen göze çarpıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Asus ZenFone 8 ve ZenFone 8 Flip tanıtıldı

Realme Watch S Pro ile standart versiyon arasındaki temel fark görünmeyen bileşenlerde olacağa benziyor. Standart versiyonda bulunmayan GPS ve NFC gibi özelliklerin Pro versiyonda kullanıcılara sunulması bekleniyor.

Teknoblog YouTube kanalına abone olun

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları ve ürün incelemeleri YouTube kanalımızda. Abone olun, yeni videoları kaçırmayın!

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kademeli normalleşmeyle ilgili yeni kararlar açıklandı

29 Nisan tarihinde başlayan tam kapanma süreci yarın sabah saat 05.00'te son buluyor. Bunun öncesinde İçişleri Bakanlığı, yayınladığı bir genelgeyle 17 Mayıs - 1...

Apple Music Hi-Fi ve AirPods 3 gelecek hafta içinde bekleniyor

Apple'ın önümüzdeki hafta için daha önce düşünülenden daha büyük planları olabilir. Yeni iMac, iPad Pro ve Apple TV 4K, 21 Mayıs'ta veya civarında erken...

Türkiye GP 2021 ile ilgili yeni karar; haziranda yarış olmayacak

Türkiye GP 2021'in 11-13 Haziran tarihleri arasında İstanbul Park pistinde düzenlenmesi planlanıyordu. Bunun resmi duyurusu birkaç hafta önce yapılmıştı. Ancak son günlerde yarışın Türkiye'de...