Realme Watch S Pro için bir paylaşım daha

Realme Watch S Pro, 23 Aralık’ta resmen gözler önüne çıkacak. Tanıtım etkinliğine doğru geri sayımda sona yaklaşırken, saatle ilgili paylaşımlar da devam ediyor. Realme CEO’su Madhav Sheth, saate ait bir fotoğraf daha paylaştı.

Realme Watch S Pro’yla ilgili detaylar, daha önce yapılan paylaşımlar sayesinde biliniyor. Akıllı saatte 1.39 inç büyüklüğünde yuvarlak bir ekran bulunuyor. Bu AMOLED panel, “Daima Açık Ekran” özelliğine de sahip. Akıllı saat paslanmaz çelik bir kasayla kullanıcıların karşısına çıkacak.

Realme Watch S Pro’nun pili iki saat içinde tamamen dolacak. Bu şarj işlemiyle saat iki hafta boyunca çalışabilecek.

Realme Watch S Pro, 15 farklı spor takip moduyla kullanıcıların karşısına çıkacak. Çift GPS ile bu takip işlemi daha doğru şekilde gerçekleştirilebilecek. Kalp atış hızı sensörü, SpO2 sensörü ve 5 ATM’ye kadar suya dayanıklılık saatin özellikleri arasında yer alıyor. Tüm detayları öğrenmek için 23 Aralık’ı beklemek gerekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Spotify sosyal medya paylaşımları için yeni özellikler sunuyor

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPhone satın almayı düşünenlerin ilgisini çekecek indirim fırsatı

Bugünlerde bir iPhone satın almayı düşünüyorsanız, bu indirim fırsatı mutlaka ilginizi çekecektir. Trendyol'da bulunan Gürgençler Apple Premium Reseller mağazasında iPhone 12 Pro Max, iPhone...