Realme Watch S Pro için bir paylaşım daha

Realme Watch S Pro, 23 Aralık’ta resmen gözler önüne çıkacak. Tanıtım etkinliğine doğru geri sayımda sona yaklaşırken, saatle ilgili paylaşımlar da devam ediyor. Realme CEO’su Madhav Sheth, saate ait bir fotoğraf daha paylaştı.

Realme Watch S Pro’yla ilgili detaylar, daha önce yapılan paylaşımlar sayesinde biliniyor. Akıllı saatte 1.39 inç büyüklüğünde yuvarlak bir ekran bulunuyor. Bu AMOLED panel, “Daima Açık Ekran” özelliğine de sahip. Akıllı saat paslanmaz çelik bir kasayla kullanıcıların karşısına çıkacak.

Realme Watch S Pro’nun pili iki saat içinde tamamen dolacak. Bu şarj işlemiyle saat iki hafta boyunca çalışabilecek.

Realme Watch S Pro, 15 farklı spor takip moduyla kullanıcıların karşısına çıkacak. Çift GPS ile bu takip işlemi daha doğru şekilde gerçekleştirilebilecek. Kalp atış hızı sensörü, SpO2 sensörü ve 5 ATM’ye kadar suya dayanıklılık saatin özellikleri arasında yer alıyor. Tüm detayları öğrenmek için 23 Aralık’ı beklemek gerekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
WhatsApp iOS ile Android arasında sohbet geçmişi taşıma özelliğini test ediyor

Galaxy Watch 4 Classic sızıntısı ile yeni Wear OS kullanımda görülüyor

Samsung'un 11 Ağustos'taki Unpacked etkinliğine yaklaşık bir haftalık bir zaman var. 91mobiles tarafından yayınlanan yeni fotoğraflar, etkinlikte görebileceğimiz iki yeniliğe ilk kez gerçek dünyadan...

F1 Macaristan GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

İki hafta önce Britanya'da olaylı ve heyecanlı bir yarışa sahne olan Formula 1'de, belki de takvimin en sıkıcı yarışlarından birine sıra geldi. Geçişin bir...