Realme GT Neo ile çekilen örnek fotoğraflar paylaşıldı

Realme GT Neo 31 Mart’ta gözler önüne çıkacak. Ancak Realme akıllı telefona dair detayları paylaşmayı devam ediyor. Daha önce telefonun 64 megapiksel ana kameraya sahip olacağını açıklayan şirket, bu kamerada Sony IMX682 sensörün kullanılacağını duyurdu.

Realme’den yapılan açıklamada, ana kameranın çoklu kare sentez teknolojisine sahip olduğu belirtildi. Bu teknoloji sayesinde fotoğraflarda detayların daha net görüneceği belirtilirken, keskinlik ve netlik kaybı yaşanmadan fotoğrafların kesilebileceği belirtiliyor.

Realme, akıllı telefonun kamerasıyla çekilen örnek fotoğrafları paylaşmayı da ihmal etmedi.

realme gt neo Akıllı telefonun kalbinde MediaTek’in Dimensity 1200 işlemcinin yer aldığı biliniyor. Telefonun diğer teknik özellikleri konusunda henüz bir paylaşım gelmese de, 4D titreşim ve 3D temperlenmiş likit soğutma sisteminin varlığı daha önce doğrulanmıştı.

realme gt neo Realme tarafından paylaşılan görseller, GT Neo’nun üçlü arka kamera sistemini göstermişti. Akıllı telefonun pili, alt kenarındaki USB-C girişiyle doldurulacak. Telefonun alt kenarında 3.5 mm. kulaklık jakı da bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ZTE Axon 30 Ultra 66W şarj adaptörüyle gelecek

Realme GT Neo ile ilgili olarak 31 Mart’taki tanıtım öncesinde yeni bilgilerin paylaşılması sürpriz olmayacaktır.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

F1 İtalya Emilia-Romagna GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

Formula 1 2021 sezonu üç haftalık bir aranın ardından Avrupa yarışlarıyla kaldığı yerden devam ediyor. Geçen yıl da sıra dışı takvimde sonbaharda düzenlenen bir...