Realme GT 2 Pro dünyanın en hızlı şarj teknolojisiyle Mobil Dünya Kongresi kapsamında geliyor

google news abone ol

Realme, 28 Şubat’ta başlayacak Mobil Dünya Kongresi 2022 fuarı kapsamında dünyanın en hızlı akıllı telefon şarjını piyasaya süreceğini duyurdu. Söz konusu telefon, bu yılın başlarında resmi duyurusu yapılan Realme GT 2 Pro olacak.

Realme, en hızlı ve en verimli şarj teknolojisini getirebilmek için alanında yatırımlar yapmaya devam ettiğine dikkat çekiyor. 125W teknolojisini benimseyerek öncü markalardan olduğunu belirten şirket, MWC 2022 etkinliğinde dünyanın en hızlı akıllı telefon şarj teknolojisini de piyasaya sürmek için gerekli adımları atacak.

Realme hızlı şarj teknolojisi, sınıfındaki rakipleri ile kıyaslandığında önde gelmektedir. ‘Go Premium’ olarak adlandırılan teknoloji ile kullanıcılarına ayrıcalıklı teknolojiyi vaad eden Realme, Ar—Ge kaynaklarının %70’ini inovasyona yatırmaya devam ediyor. Şarj teknolojisi ise bu kaynakların kullanım alanı için önemli bir payı oluşturmaktadır. Realme, yeni getireceği şarj teknolojisi ile akıllı telefonların daha kısa sürede verimli yollarla tamamen şarj olmasını sağlayacak.

Tüm bunlarla beraber markadan gelen açıklamaya göre, Avrupa’nın ilk Snapdragon-8 Gen 1 destekli akıllı telefonu olacağı belirtilen Realme GT 2 Pro küresel lansmanı da Mobil Dünya Kongresi kapsamında gerçekleştirilecek ve bu Android telefon belirlenen bölgelerde satış için piyasaya sürülecek.

Realme GT 2 Pro bu yılın hemen başında Çin için duyurulmuştu.

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Akıllı saat ve kulaklığı birleştirecek Huawei Watch Buds’ın çıkışı yakın

Son zamanlarda web'de veya sosyal medyada Huawei Watch Buds adıyla anılan ilginç bir cihaza denk gelmiş olabilirsiniz. Bunun bir Huawei hayranı tarafından geliştirilmiş bir...

Oppo Enco X2 İncelemesi

Oppo Enco X2 inceleme yazısında aktif gürültü engelleme özellikli ve Dynaudio teknolojili ses deneyimi sunan kablosuz kulaklık ile ilgili yorumlar var.

Kanye West Parler’ı satın almaktan vazgeçti

Kanye West Parler'ı satın almaktan vazgeçti. Ünlü rapçi Twitter hesabının askıya alınmasının ardından kendisini Twitter'ın karşısında "ifade özgürlüğü" odaklı bir alternatif olarak tanımlayan Parler'ı...

Disney oyuncuları daha genç veya yaşlı gösterebilen yapay zekâ sistemi geliştirdi

Disney yapay zekâ ile oyuncuların ekranda gerçekten daha yaşlı veya genç görünmelerini mümkün hâle getiriyor. Şirketin araştırmacıları tarafından geliştirilen sistemde görsel efekt uzmanlarına daha...

ÖNE ÇIKANLAR