Teknoblog Multimedya Popcorn Hour C200 inceleme altında

Popcorn Hour C200 inceleme altında

PAYLAŞIN

pch-c-200--headPopcorn Hour’ın yeni ürünü C200’ü ülkemizde de merakla bekleyenler çoğunluktadır. Şimdilik yurtdışında yapılmış incelemelerle yetinmemiz gerekiyor. Engadget editörleri de bu multimedya canavarını inceleyenler arasında yer alıyor.

RF’in kullanılması dışında C200’ün uzaktan kumandası bir önceki model olan A-110’un kumandasına fazlasıyla benziyor. Editörler kumandayla yapılan bazı girişlerin cihaz tarafından algılanmaması konusunda dem vuruyor, ancak alıcı antenle biraz oynanınca durum daha iyi oluyor. C200’e SATA destekli bir sabit disk bağlayan editörler bu diskin çıkardığı sesin dışında C200’ün çalışırken neredeyse hiç ses çıkarmadığı sonucuna varıyorlar. Cihazın önünde bulunan göstergenin mavi ışığı uzun süreli tepkisizlik durumunda sönüyor, bu özellikle ev sineması tutkunları için iyi bir haber. Önde ve arkada ek USB portlarının olması güzel, ancak bu USB girişleri klavyeleri tanıyabilseler daha iyi olurdu, editörler özellikle yeni RSS beslemelerinin girişi esnasında zorlanmışlar. DLNA desteği sayesinde Windows 7 Play To işlevi düzgün bir şekilde çalışıyor, ancak C200 bu sırada çalınan içerikle ilgili bilgilerin düzgün görüntülenmesinde sorunlar yaşıyor. Editörlerin yüklediği farklı formattaki her içeriği çalan C200 gerçekten “multimedya canavarı” lakabını hakediyor gibi görünüyor.

İlgili – Engadget: Popcorn Hour C200 galeri

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Vestel Venus Z10 İncelemesi

1 YORUM

  1. PopcornHour C200 araştırmalarıma göre çok iyi bir cihaz Türkiye’de stoklara girer girmez alacağım.FG DIGITAL tarafından getirildigini duydum Fakat distürübütör firma olmadıgı için ürün garanti dısı kalıyor.Sancak bilgisayar’ın (Türkiye Distürübütörü) 14/12/2009 tarihinde ürünlerin Türkiye de olacagını ve ilk olarak ürünlerini osmanliavm.com ve hepsidijital.com a vereceğini açıkladı.Ürün şuanda 530 $ dan satışa çıktı.Osmanliavm.com ön sipariş almaya başladı ben siparişimi geçtim Fakat hepsidijital.com henüz ürünü sitesine koymamış.

Siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen adınızı ve soyadınızı giriniz