Poco X3’ün özellikleri resmi belgeler sayesinde ortaya çıkıyor

Xiaomi’nin Poco markasıyla çıkarmaya hazırlandığı yeni telefonun izleri ABD Federal İletişim Komisyonu’nun (FCC) belgelerinde görüldü. Poco X3 olduğu düşünülen telefon, resmi belgelerde M2007J20CG model numarasıyla boy gösteriyor.

FCC’ye sunulan çizimde telefonun arkasındaki büyük “POCO” yazısı dikkat çekiyor. Arka kameranın üzerindeki “64 MP Super AI Camera” yazısı da yakından bakıldığında rahatlıkla fark ediliyor.

FCC’deki belgelere biraz daha detaylı bakıldığında telefonda 5160 mAh kapasiteli bir pilin olduğu ve bu pilin 33W şarj desteğine sahip olduğu görülüyor. Poco X2’de 27W hızlı şarj destekli 4500 mAh kapasiteli bir pil mevcut.

Poco X3 için daha önce çıkan haberlerde 64 megapiksel ana kamera ve 33W hızlı şarj desteğinin bahsi geçmişti. Bu özelliklere resmi belgelerde de rastlanması, gerçekliklerini büyük ölçüde doğruluyor. Yine de, kesin konuşmak için telefonun duyurusunu beklemek gerekiyor.

WhatsApp Bir Kez Görüntüle özelliğini kullanıma sundu

WhatsApp duyurusu daha önce yapılan Bir Kez Görüntüle özelliğini kullanıcılarla buluşturmaya başladı. Söz konusu özellik aktif edildiğinde gönderilen fotoğraf ve videolar alıcı tarafından bir...

Xiaomi Avrupa’da Samsung’u geçme başarısını gösterdi

Çinli akıllı telefon üreticisi Xiaomi, sağlam bir büyüme kaydetmeye devam ediyor. Strategy Analytics'in en son rakamlarına göre şirket, 2021'in ikinci çeyreğinde dünyanın iki numaralı...