OnePlus yeni telefonunun hikayesini belgeselle anlatacak

2013’ün aralık ayında kurulan OnePlus, ilk akıllı telefonunu 2014’ün nisan ayında çıkartmıştı. Şirket, “Yeni Başlangıçlar” adını verdiği son projesiyle de benzer bir etki yaratmayı hedefliyor gibi görünüyor. Bu başlangıçların ilkini 8 Lite, Z ve Nord gibi isimlerle anılan uygun fiyatlı yeni telefonuyla yapmaya hazırlanan şirket, söz konusu cihazın üretim sürecini bir belgeselle anlatmaya hazırlanıyor.

Belgesel için hazırlanan ilk fragman YouTube aracılığıyla paylaşıldı. Belgeselin 30 Haziran’da yayınlanacağı belirtildi. OnePlus’ın uygun fiyatlı yeni telefonunun da temmuz ayında resmiyet kazanması bekleniyor.

Belgeselin fragmanı, OnePlus’ın yeni telefonuna ilişkin dikkat çekici bir bilgiyi de şimdiden duymayı sağlıyor. Telefonun geliştirilmesinden sorumlu ekibin projeyi tamamlamak için 6 aylık bir süresinin olduğu belgeselde dile getirilen ilginç noktalar arasında yer alıyor.

Bunun standart bir geliştirme sürecine kıyasla oldukça kısa olduğunu belirtmek gerekiyor. Fragmanda görülen röportaj kesitleri de ekip için sürecin stresli olduğunu gösteriyor.

OnePlus, belgeseli dört bölüm halinde yayınlayacak. Şirket bir taraftan da Instagram’daki “onepluslitezthing” isimli hesabıyla yeni telefonu için ipuçları vermeyi sürdürüyor.

Teknoblog YouTube kanalına abone olun

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları ve ürün incelemeleri YouTube kanalımızda. Abone olun, yeni videoları kaçırmayın!

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kademeli normalleşmeyle ilgili yeni kararlar açıklandı

29 Nisan tarihinde başlayan tam kapanma süreci yarın sabah saat 05.00'te son buluyor. Bunun öncesinde İçişleri Bakanlığı, yayınladığı bir genelgeyle 17 Mayıs - 1...

Apple Music Hi-Fi ve AirPods 3 gelecek hafta içinde bekleniyor

Apple'ın önümüzdeki hafta için daha önce düşünülenden daha büyük planları olabilir. Yeni iMac, iPad Pro ve Apple TV 4K, 21 Mayıs'ta veya civarında erken...

Türkiye GP 2021 ile ilgili yeni karar; haziranda yarış olmayacak

Türkiye GP 2021'in 11-13 Haziran tarihleri arasında İstanbul Park pistinde düzenlenmesi planlanıyordu. Bunun resmi duyurusu birkaç hafta önce yapılmıştı. Ancak son günlerde yarışın Türkiye'de...