EğlenceManşetler

Netflix Zeytin Ağacı filminin fragmanını ve yeni görsellerini paylaştı

netflix zeytin ağacı

Netflix Zeytin Ağacı filminin duyurusunu bir süre önce yapmış ve filmden ilk görselleri paylaşmıştı. Üç arkadaşın geçmişin yüklerinden kurtularak özgürleşme hikayesini anlatan diziden yeni görseller geldi. Netflix filmin fragmanını da yayınladı.

Yapımcılığını OGM’nin üstlendiği filmin yönetmen koltuğunda Burcu Alptekin oturuyor. Senaryonun altında ise Nuran Evren Şit’in imzası bulunuyor. Filmin oyuncu kadrosunda Tuba Büyüküstün, Seda Bakan, Boncuk Yılmaz, Murat Boz, Fırat Tanış, Serkan Altunorak, Rıza Kocaoğlu, Füsun Demirel, Umut Kurt gibi yıldız isimler yer alıyor.

Filmin hikayesi Netflix tarafından şu şekilde özetleniyor: “Ada (Tuba Büyüküstün), Sevgi (Boncuk Yılmaz) ve Leyla (Seda Bakan)’nın üniversitede başlayan arkadaşlıkları yıllar içinde en zor zamanlarında bile onlara güç veren bir dostluğa dönüşmüştür. Ada, başarılı bir genel cerrah, Sevgi de hırslı bir avukattır. Leyla ise ikisinin aksine çalışıp kariyer yapmamıştır. Eşi ve oğlu ile rahat bir yaşam sürmektedir. Ancak bu üç kadının aralarındaki güçlü bağ Sevgi’ye kanser teşhisi konduktan sonra en büyük sınavını verir. Sevgi, Ada’nın istediği gibi hastaneye yatmak yerine bambaşka bir umudun peşinden gider. Leyla’dan kendisini Zaman (Fırat Tanış) isimli gizemli bir adamı bulmak için Ayvalık’a götürmesini ister. Sevgi’yi bu kararından döndüremeyeceklerini anlayınca da çaresizce hep birlikte yola koyulurlar.

Henüz bilmedikleri şey, bu yolculuğun hayatlarını tamamen değiştireceğidir. Sevgi’nin başlattığı bu arayış, sadece onun değil Ada ve Leyla’nın da yaşamında beklenmedik olaylara neden olacaktır.”

Netflix Zeytin Ağacı filmini 28 Temmuz’da tüm dünyada izleyicileriyle buluşturacak.

İLGİLİ HABERLER