Eğlence

Netflix, Game of Thrones’un yaratıcılarının imzasını taşıyan 3 Cisim Problemi’nden özel bir video yayınladı

netflix 3 cisim problemi

Netflix, Game of Thrones dizisinin yaratıcıları David Benioff ve D.B. Weiss’ın imzasını taşıyan 3 Cisim Problemi dizisi için özel bir video yayınladı. Liu Cixin’in aynı isimli roman üçlemesinden uyarlanan ve yıldız isimleri bir araya getiren dizide 1960’lı yıllarda alınan önemli bir karar, yankılarını uzayı ve zamanı aşarak günümüze ulaştırıyor. 

Dizinin senaryosunda Benioff ve Weiss’a Alexander Woo eşlik ediyor. Woo, yine Benioff ve Weiss ile birlikte dizinin yapımcıları arasında yer alıyor. Yapımcı listesinde ünlü yönetmen Rian Johnson’un bulunması da dikkat çekiyor.

Oyuncu kadrosunda ise Jovan Adepo, John Bradley, Liam Cunningham, Eiza González, Jess Hong, Marlo Kelly, Alex Sharp, Sea Shimooka, Zine Tseng, Saamer Usmani, Benedict Wong, Jonathan Pryce, Rosalind Chao, Ben Schnetzer ve Eve Ridley gibi isimler bulunuyor.

Netflix 3 Cisim Problemi’ni önümüzdeki mart ayında yayınlayacak

3 Cisim Problemi’nin hikayesi şu şekilde özetleniyor: 1960’larda Çin’de yaşayan genç bir kadının aldığı önemli bir karar, uzay ve zamanı aşarak günümüzde yaşayan bir grup bilim insanında yankı bulur. Doğa kanunları gözlerinin önünde altüst olmaya başlayınca, birbirine sıkı sıkıya bağlı bir grup seçkin bilim insanından oluşan bu ekip güçlerini insanlık tarihinin en büyük tehdidine karşı koymak üzere korkusuz bir dedektif ile birleştirir.

netflix 3 cisim problemi

Netflix, 3 Cisim Problemi’ni 21 Mart 2024’te tüm dünyada izleyicilerle buluşturacak.

İLGİLİ HABERLER