Monument Valley’nin geliştiricisinden yeni oyun

Monument Valley, son yılların en beğenilen oyunları arasında yer alıyor. Devam oyunu da beğenilen Monument Valley’in geliştiricisi Ustwo, yeni bir oyunla sahalara geri dönmeye hazırlanıyor. Duyurusu temmuz ayında yapılan Alba: A Wildlife Adventure, 11 Aralık’ta Steam ve Apple Arcade’de oyuncularla buluşacak.

Alba’nın konsol versiyonlarının da çıkacağı daha önce açıklanmıştı. Ancak oyunun hangi platformlar için ne zaman çıkacağı şu an için belirsizliğini koruyor. Doğa hakkında bir oyun olduğu bilinen Alba’da insanların bir araya geldiklerinde neleri yapabileceklerine dikkat çekiliyor.

Ustwo ekibi, Alba’nın son derece kişisel bir oyun olduğunun da altını çiziyor. Oyunun çalışanların Akdeniz’in kıyısında geçen çocukluklarından ilham alan bir hikayeyi anlattığı belirtiliyor.

Alba’nın App Store’daki sayfası kısa süre önce aktif hâle gelmişti. Dolayısıyla bu duyuruya pek de şaşırmamak gerekiyor. Ustwo, Monument Valley 3 için çalıştığını da daha önce açıklamıştı. Bu oyunun ne zaman çıkacağı ise şu an için belirsizliğini koruyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

HP Envy 14 (2021) İncelemesi

Dizüstü bilgisayar denilince akla gelen ilk markalardan biri olan HP'nin farklı fiyat noktalarına yayılmış çeşitli ürün serileri bulunuyor. Envy serisi, orta segment Pavilion ile...

F1 İtalya Emilia-Romagna GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

Formula 1 2021 sezonu üç haftalık bir aranın ardından Avrupa yarışlarıyla kaldığı yerden devam ediyor. Geçen yıl da sıra dışı takvimde sonbaharda düzenlenen bir...