LG’nin Android Wear 2.0 yüklü akıllı saati Watch Style’ın fotoğrafları sızdı

google news abone ol

lg watch styleAndroid Wear 2.0 yakında resmen kullanıma sunulacak. Google’ın yeni akıllı saat platformunun ilk olarak LG tarafından üretilen iki cihazda boy göstermesi bekleniyor. Söz konusu saatlerin şubat ayının başlarında resmiyet kazanması öngörülüyor. Bu saatlerden birinin diğerine göre daha uygun fiyatlı olacağı söyleniyor. LG Watch Style adını taşıması beklenen bu modele ait olduğu söylenen fotoğraflar, ünlü duyumcu Evan Blass tarafından paylaşıldı.

Android Wear 2.0 işletim sistemli Watch Style, tarz sahibi bir saat olduğunu ilk bakışta belli ediyor. Akıllı saatin şık ekran çerçevesi için gümüş ve roze altın olmak üzere iki farklı renk seçeneği sunuluyor. Bu çerçeveyi kolaylıkla çıkarılabilen deri kayış tamamlıyor. Deri kayış da oldukça ince görünüyor. Ancak bunun bir göz aldanması olabileceğini de unutmamak gerekiyor.

LG’nin yeni akıllı saati, pek de sportif tiplere uygun bir cihaz gibi görünmüyor. Akıllı saatte kalp atış hızı monitörü olduğuna dair herhangi bir işarete rastlanmıyor. Ancak bu duruma pek de şaşırmamak gerekiyor. Şirketin kalp atış hızı monitörü, GPS ve hücresel veri gibi özellikleri daha üst segmentte konumlanan Watch Sport modeline yerleştireceği söyleniyor. Dolayısıyla LG’nin daha çok kişiyi bu modele yönlendirmesi pek şaşırtmıyor.

https://twitter.com/evleaks/status/825158722632683520

LG Watch Style 249 dolardan başlayan fiyatlarla satılabilir

LG’nin Watch Style’a dair bu mütevazı yaklaşımının etkisi fiyatta görülüyor. Android Police sitesinde yer alan habere göre, Watch Style 249 dolardan başlayan fiyatlarla satılacak. Farklı kayış ve renk seçenekleri doğrultusunda saatin fiyatının değişmesi bekleniyor. Yine de, 249 dolarlık başlangıç fiyatıyla Watch Style, Android Wear deneyimiyle tanışmak için en uygun ürünlerden biri olacak gibi görünüyor.

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Oppo Enco X2 İncelemesi

Oppo Enco X2 inceleme yazısında aktif gürültü engelleme özellikli ve Dynaudio teknolojili ses deneyimi sunan kablosuz kulaklık ile ilgili yorumlar var.

Kanye West Parler’ı satın almaktan vazgeçti

Kanye West Parler'ı satın almaktan vazgeçti. Ünlü rapçi Twitter hesabının askıya alınmasının ardından kendisini Twitter'ın karşısında "ifade özgürlüğü" odaklı bir alternatif olarak tanımlayan Parler'ı...

Disney oyuncuları daha genç veya yaşlı gösterebilen yapay zekâ sistemi geliştirdi

Disney yapay zekâ ile oyuncuların ekranda gerçekten daha yaşlı veya genç görünmelerini mümkün hâle getiriyor. Şirketin araştırmacıları tarafından geliştirilen sistemde görsel efekt uzmanlarına daha...

Elon Musk yakında insan beynine bilgisayar yerleştirecek

Elon Musk, çarşamba günü düzenlenen "göster ve anlat" başlıklı bir Neuralink etkinliğinde, Elon Musk, beyin-bilgisayar arayüzü üzerinde çalışmalar yapan şirketin cihazlarından birini önümüzdeki altı ay...

ÖNE ÇIKANLAR