Huawei P50 prototipi farklı kamera tasarımını gösteriyor

Huawei P50 serisinin önümüzdeki haziran ayında tanıtılması bekleniyor. Kutusundan HarmonyOS 2.0 işletim sistemiyle çıkmasına kesin gözüyle bakılan telefonlara dair sızıntılar da devam ediyor.

Daha önce sızan görsellerde P50 ve P50 Pro’nun arkasında iki büyük kamera lensi görülmüştü. Ancak ortaya çıkan yeni fotoğraflar, bambaşka bir kamera tasarımını gözler önüne seriyor.

Fotoğraflarda görülen telefonun P50 serisinin bir üyesi olduğu belirtilse de, hangi cihaz olduğu konusunda kesin bir bilgi verilmedi. Kavisli kenarlara bakılınca telefonun P50 Pro olma ihtimali öne çıksa da, periskop lensin olmaması görülen cihazın standart P50 olabileceğini de düşündürüyor.

Kamera adasının Mate 30 serisine benzemesi ise fotoğrafların sahte olma ihtimalini akıllara getiriyor. Huawei’nin telefonlarında tasarım konusunda hassasiyetle durduğu biliniyor. Bu nedenle şirketin eski bir tasarımı tekrar kullanma ihtimali biraz düşük görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Nothing ilk ürünü olan kablosuz kulaklık Ear (1)'i tanıttı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Galaxy Z Fold 3 için suya dayanıklılık işareti, Z Flip 3'ün yeni görselleri

Yuvarlak kamera adasının sol üste kaydırılması dikkat çekerken, telefonda ses kontrol tuşlarının bulunmaması da ayrıca göze çarpıyor. Mate 30’da ses kontrol tuşlarına yer vermeyen Huawei, P40 serisinde bu tuşları geri getirmişti.

Huawei P50 serisinin özellikleri ve tasarımlarıyla ilgili sızıntılar telefonlar tanıtılana kadar devam edecek gibi görünüyor.

Instagram 16 yaşından küçükler için hesapları varsayılan olarak gizli yapıyor

Facebook'a ait Instagram, uygulamayı gençler için daha güvenli hale getirmek için tasarladığı çeşitli değişiklikleri kullanıma sunuyor. Artık, hizmete kaydolan ve 16 yaşından (veya belirli...

iPhone 12 satışları Apple’a durgun dönemde rekor gelir ve kâr getirdi

Apple'ın rekor kıran kazanç raporları dizisi açıklanan en son çeyrek raporuyla birlikte devam ediyor. Şirket, geride kalan Nisan-Haziran 2021 döneminde 81,43 milyar dolar gelir...

Nothing ilk ürünü olan kablosuz kulaklık Ear (1)’i tanıttı

OnePlus kurucu ortağı Carl Pei liderliğindeki tüketici teknolojisi girişimi Nothing, ilk ürünü olan Ear (1) tam kablosuz kulaklıklarını resmen duyurdu. Nothing Ear 1 fiyatı...