FırsatlarManşetler

Huawei MateBook D16 özel bir kampanya ile Online Mağaza’da ön satışta

huawei matebook d16
Teknoblog içeriklerine Google Haberler’de abone olun:

Huawei’nin 23 Haziran Perşembe günü gerçekleştireceği bölgesel ürün lansmanı öncesinde Huawei Online Mağaza’ya kaydolan kullanıcılar arasında MateBook D16’yı alan ilk 50 kişiye 2.299 TL değerindeki MatePad T10s 32 GB tablet hediye diliyor.

MateBook ailesine en son eklenen bu yeni ürün 12. Nesil Intel Core işlemci tarafından destekleniyor. 16 inç Huawei MateBook D16’nın piyasaya sürülmesi MateBook ailesini geniş ekranlı, yüksek performanslı yeni bir üyeyle zenginleştiriyor. Bununla birlikte yeni ürün, Huawei’nin belirttiğine göre, markayla eş anlamlı hâle gelen estetik, yenilik ve akıllı deneyimleri bünyesinde barındıran serinin imza öğelerini taşıyor.

Huawei MateBook D16, MateBook D Serisi’nin ince çerçeve tasarımını devralıyor. Bu, ekranda daha geniş bir çalışma alanı sağlayarak kullanıcıların daha büyük ve daha uzun bir ekran alanıyla tabloları, verileri ve belgeleri daha kolay görüntülemesine olanak tanıyor. Huawei, diğer üreticilerin tipik olarak yalnızca 15,6 inçlik ekran yerleştirebildiği bir kasaya 16 inçlik büyük bir ekran yerleştirmeyi başardı. Bu da ekranın görünür alanını genişletirken gövdenin küçük kalmasını sağlıyor. 12. Nesil Intel işlemciden gücünü alan MateBook D16, Huawei MateBook serisinde ilk kez yer verilen numerik tuş takımı ve 1080p AI kamera gibi önemli özelliklere de sahip.

Huawei MateBook D16 için ön satış kampanyası fırsatları

MateBook D16’nın 16 GB RAM’li versiyonlarından satın alan kullanıcılara ayrıca bir adet 2.899 TL değerindeki MatePad T10s 64 GB tabletin yanında 2.199 TL değerindeki Sound Joy, 999 TL değerindeki dizüstü bilgisayar taşıma sırt çantası ve 399 TL değerindeki bluetooth Mouse hediye ediliyor. Bunun yanında ön satış kampanyası dahilinde her MateBook D16 modelinde sepette 500 TL indirim yapılıyor. Siparişten sonra Huawei Online Mağaza’ya yorum bırakan kullanıcılar ayrıca Huawei’nin 799 TL değerindeki Wi-Fi 6’lı AX3 Dual Core router’ını kazanıyor. Aynı zamanda kullanıcılar satın aldıkları ürüne ait deneyimini Huawei Topluluğu’nda paylaşarak 1.249 TL değerindeki Huawei Watch Fit Mini kazanma şansı da yakalıyorlar. Böylece şanslı kullanıcılar MateBook D16’nın yanı sıra 7.350 TL değerindeki Huawei hediyelerinin de sahibi oluyorlar.

Teknoblog’un satış ortaklıkları vardır. Bunlar, editoryal içeriği etkilemez, ancak Teknoblog, satış ortaklığı bağlantıları üzerinden satın alınan ürünler için komisyon kazanabilir.

İLGİLİ HABERLER