Huawei Mate 20 Pro yanında AirPods benzeri kulaklıkla görüntülendi

Huawei Mate 20, Mate 20 Pro ve Mate 20 Porsche Design, 16 Ekim’de Londra’da düzenlenecek etkinlikte gözler önüne çıkacak. Ancak etkinlikte tanıtılacak telefonlarla ilgili pek çok detay şimdiden biliniyor. Bu detayları ortaya çıkaran sızıntılara son olarak Huawei Mate 20 Pro ve AirPods’a benzeyen Huawei markalı bir kulaklığı beraber gösteren bir fotoğraf eklendi.

Mate 20 Pro’ya ait yeni fotoğraflar, ünlü duyumcu Roland Quandt tarafından paylaşıldı. Bu durum fotoğrafların gerçek olma ihtimalini artıran bir faktör olarak değerlendirilebilir. Quandt paylaştığı fotoğrafın Mate 20 mi yoksa Mate 20 Pro’ya mı ait olduğu konusunda bilgi vermese de, cihazın boyutları Mate 20 Pro seçeneğini biraz daha öne çıkarıyor.

Fotoğraftaki cihazın, adı ne olursa olsun, fazlasıyla şık göründüğünü söylemek gerekiyor. Büyük ekranın aynı zamanda kenarlara doğru kavis yapması dikkat çekerken, ekranın üstündeki çentikte de üç boyutlu yüz tanıma sisteminin bulunması muhtemel görünüyor.

Huawei Mate 20 Pro ile birlikte görüntülenen kulaklığın ise Freebuds 2 Pro adını taşıması bekleniyor. Apple AirPods’a benzeyen kulaklığın Mate 20 ve Mate 20 Pro’dan bağımsız olarak satılması muhtemel görünüyor.

iPhone 13 serisi Sinematik mod ile profesyonel kamera cebe girecek

Salı akşamı gerçekleştirilen iPhone 13 tanıtım etkinliğinde Apple, çok yakında piyasaya çıkacak tüm iPhone'lar için ilginç bir yeni özellik duyurdu. Bu özellik Sinematik mod...

Eğitim için tablet önerileri – Video

MediaMarkt için hazırladığımız tablet önerileri videosunda, farklı ekran büyüklüklerine ve teknik özelliklere sahip olan, fiyatları da modelden modele değişiklik gösteren çeşitli tablet önerileri sıralıyoruz.

iOS 15 ve iPadOS 15’in çıkış tarihi belli oldu

Apple, iOS 15 ve iPadOS 15'in kullanıcılarla buluşacağı tarihi açıkladı. Şirketin WWDC 2021'de duyurusunu yaptığı yeni yazılım sistemi güncellemeleri 20 Eylül itibarıyla dağıtıma çıkacak. Hem...