Huawei arama motoru Petal Search’ten 30 Ağustos için özel alan

Başta Türkiye olmak üzere, dünya genelinde 170’ten fazla ülkede, 15 milyondan fazla kullanıcısı olduğu belirtilen Huawei’nin arama motoru Petal Search, 30 Ağustos Zafer Bayramı için özel olarak hazırladığı alan ile bayramı kullanıcılarıyla birlikte kutluyor.

Huawei’nin belirttiğine göre, alışılagelmiş arama motorlarının ötesinde, uçtan uca ve benzersiz bir arama deneyimi sunma amacı ile yola çıkan Petal Search, 20’den fazla kategorisi ile her türlü özel ihtiyaçların karşılanması noktasında bir arama motorundan daha fazlasını, alışılmışın dışında bir deneyim ile kullanıcılarına sunuyor.

Petal Search, içerdiği her kategorideki özgün içerikleri ile kullanıcıların günlük hayatlarında ihtiyaçları olabilecek fonksiyonları sunarak kolaylık sağlarken, Türkiye’deki kullanıcıları için hazırladığı 30 Ağustos Zafer Bayramı‘na yönelik özel alan tasarımlarıyla da bu özel ve önemli günün coşkusunu  onlarla birlikte yaşıyor. 30 Ağustos Zafer Bayramı ile ilgili haberler, tarihsel bilgi, bugüne özel şiirler, fotoğraflar ve videolar gibi içeriklerin yer aldığı özel alan, Huawei Türkiye ArGe merkezi çalışanları tarafından özel olarak tasarlandı.

Bu bağlantıyı takip ederek Petal Search’ün özel 30 Ağustos sayfasına ulaşabilirsiniz. Petal Search uygulamasını AppGalery’den indirmek için buraya, Huawei dışı cihazlara indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

İLGİLİ HABERLER