HTC’nin Zoe uygulaması iPhone’a geliyor

htc-zoe-iphone-091014

Yeni cihazları Desire Eye ve Re Camera’nın duyurularını gerçekleştiren HTC’nin uygulama tarafında da önemli haberleri var. Şirket Zoe uygulamasını beta formundan çıkardığını ve uygulamanın bu yılın sonlarına doğru iPhone’a da geleceğini açıkladı.

Görüntü odaklı bir sosyal ağ olan Zoe kullanıcıların akıllı telefonlarıyla çektikleri fotoğraf ve videolardan kısa klipler oluşturmalarına ve bunları herkesle paylaşmalarına izin veriyor. Uygulama geçtiğimiz yazın başında Android cihazlarına beta olarak sunulmuştu.

HTC uygulamalarını farklı platformlara getirmeyi planlıyor ve Zoe de bu planın ilk ayağı olacak. Re Camera ile birlikte Zoe de Apple’ın iOS cihazlarında çalışan ilk HTC ürünleri arasında bulunuyor. Şirket gelecekte daha fazla uygulamasını iPhone’a getireceğini kaydetti, ancak bunun ne zaman olacağıyla ilgili bir zaman vermedi.

Zoe 1.0 bugün itibarıyla Android cihazlarına Google Play Store’dan indirilebiliyor. Yakın gelecekte de iOS cihazları için iTunes App Store’da yayınlanacak.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy A72 İncelemesi

Akıllı telefon fiyatlarının yükselmesi tüketicilerin biraz daha orta segment telefonlara ilgi göstermesine neden oluyor. Üreticiler de bu segmentteki ürünlerine amiral gemisi telefonları kadar önem...

Discovery Plus içerikleri BluTV uygulamasında yer bulmaya başladı

Discovery, geçtiğimiz yılın sonlarına doğru orijinal içeriklerini barındıran bir isteğe göre video izleme servisi olan Discovery Plus'ı faaliyete geçirmişti. Başta ABD olmak üzere çeşitli...