Manşetler

HTC One M9 Türkiye’de satışa sunuldu

htc-one-m9-on-inceleme-30

HTC’nin 2015 Mobil Dünya Kongresi’nin hemen öncesinde duyurusunu gerçekleştirdiği yeni nesil amiral gemisi Android telefonu HTC One M9 Türkiye’de satışa sunuldu.

HTC’nin belirttiğine göre, mükemmelin peşinde geçen üç yıllık bir çalışmanın eseri olan HTC One M9, ödüllü HTC One M7 ve HTC One M8’in en iyi özelliklerini nefes kesen bir tasarım içinde bir araya getiriyor. Belirgin metal kenarlar, daha küçük ve kavraması daha kolay olan mücevher kalitesinde bir görünüm ile birleşiyor. İşlenmiş, tamamen metal tek parça gövde tasarımı da, bir o kadar özel ve dayanıklı zarif çift tonlu gümüş ve altın yüzey ile vurgulanıyor. Ayna parlaklığındaki altın kenarlar, ince şekilde fırçalanmış gümüş arka panel ile birleşirken parlak ve canlı bir ekranı içine alıyor.

[quote_center]TÜRKİYE’DE ONE M9’UN ÇİFT TONLU GÜMÜŞ VE ALTIN İLE TEK TONLU KURŞUN GRİ RENKLERİ SATILACAK.[/quote_center]

[quote_box_right]İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
HTC One M9 Ön İnceleme[/quote_box_right]20 megapiksel çözünürlük destekli ana kamerası, Eye Experience yazılımı ile yaratıcı oto portreler çekmeyi kolaylaştıran HTC Akıllı Göz, Dolby Audio ile CD kalitesini geçen mükemmel ses sağlayan HTC BoomSound, yakındaki telefonlara, harici hoparlörlere, TV’ye bağlanmaya olanak sağlayan HTC Connect gibi özellikler HTC One M9’da bulunuyor.

HTC One M9’un Türkiye satış fiyatı KDV dahil 2799 TL olarak belirlendi. Ayrıca üç mobil operatör de HTC’nin 2015 model amiral gemisi telefonunu sözleşmeli seçeneklerle satıyor. Bu arada HTC, One M9’un Türkiye’de çift tonlu gümüş ve altın ile tek tonlu kurşun gri renklerinin satılacağını kaydetti.

İLGİLİ HABERLER