Honor V40 serisinin yeni üyesinin tanıtım tarihi belli oldu

Honor, V40 Lite Luxury Edition adını taşıyan yeni akıllı telefonunu gösteren bir videoyu Weibo hesabı aracılığıyla paylaştı. Şirket, akıllı telefonun tanıtımını 23 Mart’ta gerçekleştirecek.

V40 Lite Luxury Edition, görsel açıdan daha önceki sızıntılarda görülene benzer bir cihaz. Akıllı telefon, tasarımı itibarıyla Huawei Nova 8 5G’ye fazlasıyla benziyor. Paylaşılan videoya ve tanıtım afişine bakıldığında telefonun hem arka hem de ön panel tasarımlarının Nova 8 ile benzer çizgilerde olduğu hemen görülüyor.

MyFixGuide sitesinin haberine göre, V40 Lite Luxury Edition MediaTek Dimensity 800U işlemciyle gelecek. Akıllı telefona ihtiyaç duyduğu enerjiyi 65W hızlı şarj desteğine sahip 3800 mAh pil verecek.

Telefonun ekranının yenileme hızının 90 Hz olduğu belirtilirken, paylaşımlarda bir parmak izi tarayıcısının görülmemesi nedeniyle tarayıcının da ekranın içine yerleştirildiği ve tercihin OLED panelden yana kullanıldığı belirtiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Chrome Android için site izinlerini daha kolay yönetme imkanı

Honor V40 Lite Luxury Edition, görsel olarak benzediği Nova 8 ile aynı kameralara sahip de olabilir. Nova 8’de 64 megapiksel ana arka kameraya 8 megapiksel ultra geniş açılı kamera, 2 megapiksel derinlik sensörü ve 2 megapiksel makro kamera eşlik ediyor. V40 Lite Luxury Edition’da da böyle bir sistemle karşılaşmak sürpriz olmayacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Edge'in şifre yöneticisi şimdi mobil uygulamalara giriş için kullanılabiliyor

Nothing ilk ürünü olan kablosuz kulaklık Ear (1)’i tanıttı

OnePlus kurucu ortağı Carl Pei liderliğindeki tüketici teknolojisi girişimi Nothing, ilk ürünü olan Ear (1) tam kablosuz kulaklıklarını resmen duyurdu. Nothing Ear 1 fiyatı...