Google Pixel 3 XL kutu açılımı videosu tüm detayları ortaya koyuyor – Video

Google’ın en yeni amiral gemisi akıllı telefonu önümüzdeki ekim ayında resmi gösterimini yapacak. Ancak Pixel 3 ve Pixel 3 XL olarak adlandırılacak bu cihazlarla ilgili dedikodular ve sızıntılar son hızla gelmeye devam ediyor.

Pixel 3 XL‘in Rus karaborsasına düştüğü haberleri çok şaşırtıcı sayılmamakla birlikte, daha büyük ekranlı amiral gemisi Google cihazına ait bir kutu açılımı videosu YouTube’a düştü. Böylelikle telefon hakkında epey detay daha açığa çıkmış oldu.

Yüksek kalitede ve profesyonelce hazırlanmış Pixel 3 XL kutu açılımı videosu, Android telefonu detaylarıyla ortaya koyuyor. Aynı zamanda kutudan çıkanları da detaylı biçimde görme imkanı elde ediyoruz.

YouTube’da In DIGI adlı hesabın yayınladığı ve ilk kez Android Authority tarafından dikkat çekilen iki buçuk dakikalık videoda cam arka yüzeyli telefon ve kablolu, USB-C uçlu Pixel Buds kulaklıklar görünüyor. Aynı zamanda klasik şarj adaptörü, Quick Switch adaptörü ve #teampixel çıkartmaları da kutudan çıkıyor.

Pixel 3 XL’de Qualcomm Snapdragon 845 işlemci, 4 GB ya da 6 GB RAM gibi başlıca özelliklerin bulunacağı tahmin ediliyor.

iPhone 13 serisi Sinematik mod ile profesyonel kamera cebe girecek

Salı akşamı gerçekleştirilen iPhone 13 tanıtım etkinliğinde Apple, çok yakında piyasaya çıkacak tüm iPhone'lar için ilginç bir yeni özellik duyurdu. Bu özellik Sinematik mod...

Eğitim için tablet önerileri – Video

MediaMarkt için hazırladığımız tablet önerileri videosunda, farklı ekran büyüklüklerine ve teknik özelliklere sahip olan, fiyatları da modelden modele değişiklik gösteren çeşitli tablet önerileri sıralıyoruz.

iOS 15 ve iPadOS 15’in çıkış tarihi belli oldu

Apple, iOS 15 ve iPadOS 15'in kullanıcılarla buluşacağı tarihi açıkladı. Şirketin WWDC 2021'de duyurusunu yaptığı yeni yazılım sistemi güncellemeleri 20 Eylül itibarıyla dağıtıma çıkacak. Hem...