Galaxy Z Fold 3 ve Z Flip 3 için Ekim 2021 Android güvenlik yaması dağıtımda

Samsung, Ekim 2021 Android güvenlik yamasının dağıtımında takvimin önünde ilerlemeye devam ediyor. Galaxy S21 Plus ve S21 Ultra için dağıtıma birkaç gün önce başlayan şirket, şimdi de en yeni katlanabilir telefonları Z Fold 3 ve Z Flip 3’e en yeni Android güncellemesini götürüyor.

Güncelleme Z Fold 3 için F926NKSU1AUID, Z Flip 3 içinse F711NKSU2AUIE seri numarasıyla dağıtılıyor. Güncellemenin detaylı değişiklik kaydı henüz ortaya çıkmasa da, katlanabilir telefonlara bir güvenlik yamasından fazlasını getirmesi bekleniyor.

Samsung güncellemenin dağıtımına ana vatanı Güney Kore’de başlamış gibi görünüyor. Farklı operatörlerdeki kullanıcıların güncellemeyi aldığı belirtilirken, cihaz sahiplerinin güncellemeyi indirip indiremeyeceklerini manuel olarak da kontrol edebiliyor.

Diğer ülkelerdeki Galaxy Z Fold 3 ve Z Flip 3 sahiplerinin bekleyişi ise biraz daha devam edeceğe benziyor. Samsung bazı ülkelerde hâlâ Eylül 2021 Android güvenlik yamasının dağıtımını sürdürüyor.

Apple 14 inç MacBook Pro modelini tanıttı, işte özellikleri

Apple, 18 Ekim etkinliğinde beklendiği üzere yeni MacBook Pro modellerini tanıttı. Şimdiye kadar dedikodusu yapılan birçok özelliğin yeni modellerle karşımıza çıktığını görüyoruz. Yeni MacBook...

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için
Teknoblog YouTube kanalına abone olun