Galaxy Note 20 için One UI 3 beta sürümü dağıtıma çıktı

Samsung, Galaxy S20 serisinin ardından Galaxy Note 20 serisi için de One UI 3 beta sürümünün dağıtımına başladı. Beta testine ilk olarak ABD, Almanya ve Güney Kore’deki Note 20 sahipleri katılabiliyor.

Note 20 ve Note 20 Ultra kullanıcıları, beta sürümünü denemek isteyenlerin Samsung Members uygulaması üzerinden teste kaydolması gerekiyor. Kayıt işleminin tamamlanmasının ardından telefonun yazılım güncellemesi menüsü üzerinden One UI 3’ün beta sürümüne ulaşmak mümkün oluyor. N986NKSU1ZTJH seri numaralı beta sürümü, dikkate değer bazı yenilikleri beraberinde getiriyor.

One UI 3 ile gelişmiş hareketle kontrol özellikleri, güçlendirilmiş gizlilik, yerleşik ekran kaydedici, akıllı ev kontrolü ve sohbet balonları gibi yenilikler sunuluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
TSMC'den önemli çip kıtlığı açıklaması

Galaxy Note 20 One UI 3 beta sürümünün sıradaki duraklarının Birleşik Krallık, Hindistan ve Polonya olacağı söyleniyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

HP Envy 14 (2021) İncelemesi

Dizüstü bilgisayar denilince akla gelen ilk markalardan biri olan HP'nin farklı fiyat noktalarına yayılmış çeşitli ürün serileri bulunuyor. Envy serisi, orta segment Pavilion ile...

F1 İtalya Emilia-Romagna GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

Formula 1 2021 sezonu üç haftalık bir aranın ardından Avrupa yarışlarıyla kaldığı yerden devam ediyor. Geçen yıl da sıra dışı takvimde sonbaharda düzenlenen bir...