Galaxy M31s için One UI 2.5 güncellemesi dağıtıma çıktı

Samsung Galaxy M31s geçtiğimiz temmuz ayında tanıtılmış ve kutusundan One UI 2.1 Core kullanıcı arayüzüyle çıkmıştı. Orta segmentte konumlanan telefon, sonunda One UI 2.5 güncellemesini almaya da başladı.

M317FXXU2BTK1 model numarasıyla gelen güncellemenin büyüklüğü 748 MB. İlk etapta Hindistan’da dağıtıma çıkan güncelleme, kasım ayının güvenlik yamasını da barındırıyor. Kısa süre içinde diğer bölgelerde de dağıtımın başlaması bekleniyor.

One UI 2.5 güncellemesi, kamera iyileştirmelerini de beraberinde getiriyor. Daima Açık ekran, klavye iyileştirmeleri ve daha önce A51 ile 71’de sunulan sistem genelindeki Alt Z Life isimdeki gizlilik modu da güncellemeyle kullanıcılara sunuluyor.

Alt Z Life aktif hâle getirildiğinde kullanıcılar sosyal medya hesapları, sohbet uygulamaları, galeri ve daha fazlası için kişisel ve açık modlar arasında geçiş yapabiliyor. Buna ek olarak, Galaxy M31s sahiplerine hassas bilgilerini saklayabilecekleri güvenli bir klasör de sunulacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sony Xperia 1 III ve Xperia 5 III tanıtıldı; işte özellikleri

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

HP Envy 14 (2021) İncelemesi

Dizüstü bilgisayar denilince akla gelen ilk markalardan biri olan HP'nin farklı fiyat noktalarına yayılmış çeşitli ürün serileri bulunuyor. Envy serisi, orta segment Pavilion ile...

F1 İtalya Emilia-Romagna GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

Formula 1 2021 sezonu üç haftalık bir aranın ardından Avrupa yarışlarıyla kaldığı yerden devam ediyor. Geçen yıl da sıra dışı takvimde sonbaharda düzenlenen bir...