Galaxy A32 5G için One UI 4.1 güncellemesi dağıtımda

google news abone ol

Samsung Galaxy A32 5G ocak ayında Android 11 ve One UI 3.1 kullanıcı arayüzüyle resmiyet kazanmıştı. Akıllı telefon için Android 12 ve One UI 4.1’i getiren güncelleme dağıtıma çıktı.

Güncelleme Dimensity 720 işlemcili telefona yenilenmiş bir arayüz ve yeni özellikler getiriyor. Android’in Mart 2022 tarihli güvenlik yaması da güncelleme paketinin içeriğinde yer alıyor.

A32 5G için hazırlanan One UI 4.1 güncellemesi A326BXXU4BVC8 seri numarasıyla Tayland’da dağıtıma çıktı. Güncellemenin diğer bölgelerde dağıtıma çıkmasının da fazla zaman almayacağı belirtiliyor. Güncellemenin SM-A326B model numaralı versiyona ulaştırıldığını hatırlatmakta fayda var.

Samsung Galaxy A32 5G sahipleri güncellemenin cihazlarına gelip gelmediğini manuel olarak kontrol edebilir. Bunun için önce Ayarlar bölümüne daha sonra da Yazılım Güncellemesi menüsüne gitmek gerekiyor.

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Akıllı saat ve kulaklığı birleştirecek Huawei Watch Buds’ın çıkışı yakın

Son zamanlarda web'de veya sosyal medyada Huawei Watch Buds adıyla anılan ilginç bir cihaza denk gelmiş olabilirsiniz. Bunun bir Huawei hayranı tarafından geliştirilmiş bir...

Oppo Enco X2 İncelemesi

Oppo Enco X2 inceleme yazısında aktif gürültü engelleme özellikli ve Dynaudio teknolojili ses deneyimi sunan kablosuz kulaklık ile ilgili yorumlar var.

Kanye West Parler’ı satın almaktan vazgeçti

Kanye West Parler'ı satın almaktan vazgeçti. Ünlü rapçi Twitter hesabının askıya alınmasının ardından kendisini Twitter'ın karşısında "ifade özgürlüğü" odaklı bir alternatif olarak tanımlayan Parler'ı...

Disney oyuncuları daha genç veya yaşlı gösterebilen yapay zekâ sistemi geliştirdi

Disney yapay zekâ ile oyuncuların ekranda gerçekten daha yaşlı veya genç görünmelerini mümkün hâle getiriyor. Şirketin araştırmacıları tarafından geliştirilen sistemde görsel efekt uzmanlarına daha...

ÖNE ÇIKANLAR