Samsung
Samsung Galaxy A32 5G
📺
Ekran
6.5"
⚡
İşlemci
MediaTek Dimensity 720
🧠
RAM
4GB / 6GB / 8GB RAM
💾
Depolama
64GB / 128GB
🔋
Pil
5000 mAh
⚡
Şarj
15WW
📷
Ana Kamera
48MP f/2.0
🤖
OS
Android 11 (güncel: Android 13)
Tüm Teknik Özellikler
Genel Bilgiler
| Marka | Samsung |
| Model | Galaxy A32 5G |
| Çıkış Tarihi | Ocak 2021 |
| Çıkış Yılı | 2021 |
| Durum | Durduruldu |
| Renk Seçenekleri | Awesome Black, Awesome White, Awesome Blue, Awesome Violet |
Tasarım & Boyutlar
| Genişlik (mm) | 75.1 |
| Yükseklik (mm) | 164.2 |
| Kalınlık (mm) | 9.1 |
| Ağırlık (g) | 205 |
| Malzeme | Plastik |
| Su/Toz Direnci | yok |
Ekran
| Ekran Boyutu (inç) | 6.5 |
| Panel Tipi | PLS TFT LCD |
| Çözünürlük | 720 x 1600 piksel |
| Piksel Yoğunluğu (ppi) | 270 |
| Yenileme Hızı (Hz) | 60Hz |
| Maks. Parlaklık (nit) | 500 |
| HDR Desteği | yok |
| Ekran Koruma | Gorilla Glass 5 |
İşlemci & Donanım
| İşlemci (SoC) | MediaTek Dimensity 720 |
| Üretim Süreci (nm) | 7nm |
| CPU | Octa-core (2x2.0 GHz A76 + 6x2.0 GHz A55) |
| GPU | Mali-G57 MC3 |
| RAM | 4GB / 6GB / 8GB |
| Depolama | 64GB / 128GB |
| Hafıza Kartı | Var (microSD) |
Kamera
| Ana Kamera | 48MP f/2.0 |
| Geniş Açı Kamera | 8MP f/2.2 123° |
| Telefoto Kamera | 5MP f/2.2 derinlik / 2MP f/2.4 makro |
| Ön Kamera | 13MP f/2.2 |
| Video Çözünürlüğü | 1080p@30fps |
| Kamera Özellikleri | Quad kamera |
Pil & Şarj
| Pil Kapasitesi (mAh) | 5000 |
| Kablolu Şarj (W) | 15W |
| Kablosuz Şarj (W) | yok |
| Ters Kablosuz Şarj | Yok |
| Adaptör Dahil | var |
Bağlantı
| 5G | Var |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | 5.0 |
| NFC | Yok |
| USB | USB-C 2.0 |
| 3.5mm Kulaklık | Var |
| Uydu Bağlantısı | Yok |
İşletim Sistemi
| İşletim Sistemi | Android 11 (güncel: Android 13) |
| Güncelleme Süresi | 2 yıl OS / 4 yıl güvenlik |
| Yapay Zeka Özellikleri | Bixby |
📰 Samsung Galaxy A32 5G Haberleri
07 Ağustos 20238000 TL'nin altına Samsung Galaxy A32'ye sahip olabilirsiniz [Günün Fırsatı]
21 Kasım 2022Samsung yazılım güncellemelerinin dağıtımında daha hızlı hareket edecek
15 Nisan 2022Galaxy A32 5G için One UI 4.1 güncellemesi dağıtımda
14 Mart 2022Galaxy A etkinliği geliyor; Galaxy A73 ve A53 yolda
16 Kasım 2021Galaxy A33 5G sızıntılarına bir yenisi daha eklendi
Diğer Samsung Telefonları
Samsung
Samsung Galaxy Z Flip7
- 6.9 (açık)" ekran
- Exynos 2500
- 12GB RAM
- 4300 mAh
- 50MP f/1.8 26mm OIS
Fiyat belirtilmemiş
Samsung
Samsung Galaxy Z Flip6
- 6.7 (açık)" ekran
- Snapdragon 8 Gen 3 for Galaxy
- 12GB RAM
- 4000 mAh
- 50MP f/1.8 26mm OIS
Fiyat belirtilmemiş
Samsung
Samsung Galaxy Z Flip5
- 6.7 (açık)" ekran
- Snapdragon 8 Gen 2 for Galaxy
- 8GB RAM
- 3700 mAh
- 12MP f/1.8 26mm OIS
Fiyat belirtilmemiş
Samsung
Samsung Galaxy Z Flip4
- 6.7 (açık)" ekran
- Snapdragon 8+ Gen 1
- 8GB RAM
- 3700 mAh
- 12MP f/1.8 26mm OIS
Fiyat belirtilmemiş

